اطلاعات

اطلس کوپکو | Atlas Copco

شرکت اطلس کوپکو

هر نوع کمپرسور هوا و پمپ خلاء برای دستیابی به حداکثر زمان ، کارایی و طول عمر به روغن مخصوصی نیاز دارد. روغن و مایعات این کمپرسورها و سایر تجهزات مشابه را شرکت اطلس کوپکو تولید و به بازار عرضه می‌کند.

تاریخچه شرکت اطلس کوپکو

شرکت اطلس کوپکو یک شرکت صنعتی سوئدی است که در سال 1873 تاسیس شده است و عمده محصولات این شرکت تولید ابزار و ...

شرکت اطلس کوپکو

هر نوع کمپرسور هوا و پمپ خلاء برای دستیابی به حداکثر زمان ، کارایی و طول عمر به روغن مخصوصی نیاز دارد. روغن و مایعات این کمپرسورها و سایر تجهزات مشابه را شرکت اطلس کوپکو تولید و به بازار عرضه می‌کند.

تاریخچه شرکت اطلس کوپکو

شرکت اطلس کوپکو یک شرکت صنعتی سوئدی است که در سال 1873 تاسیس شده است و عمده محصولات این شرکت تولید ابزار و تجهیزات صنعتی می‌باشد.Atlas Copco Group یک گروه صنعتی جهانی است که مقر آن در ناکای سوئد است .هنگامی که Atlas Copco تأسیس شد ، محصولاتی را برای راه آهن تولید می‌کرد درحالی که هسته اصلی تجارت این شرکت به سالهای اولیه قرن بیستم باز می‌گردد، زمانی که اولین کمپرسورها ، ابزارها و مته‌های سنگی ساخته شدند. امروزه ، این شرکت یک رهبر جهانی در زمینه‌های گفته شده و بسیاری از زمینه‌های دیگر است.

چشم انداز اطلس کوپکو این است که در درجه اول - در انتخاب مشتریان و سایر ذینفعان ، اولین انتخاب بوده و در ذهن‌ها باقی بماند. همچنین این شرکت کاری را می‌تواند انجام دهد تا ضمن حفظ امنیت مردم و سود نتایج خوبی ایجاد کند. اطلس کوپکو به عنوان یک شرکت واقعاً جهانی، ایده‌های تازه‌ای در مورد چگونگی ارائه خدمات به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با گوش دادن به مشتریان و تحلیل نیازهای آنها ،به طور مداوم استانداردهای جدید صنعت را در کنار هم قرار می‌دهد تا بهترین‌ها را متناسب با نیاز مشتری تولید کند.

یکی از مهمترین اولویت‌های اطلس کوپکو توسعه محصولات نوآورانه و راه حل‌های خدماتی با دیدگاه چرخه زندگی است. این شرکت محصولاتی را تولید می‌کند که از نظر کاربردی و بهره‌وری انرژی هزینه کمتری برای مشتریان داشته باشد و دائما در تلاش است در هر محصولی که تولید می‌کند پیشرو باشد.

محصولات شرکت  اطلس کوپکو

از سال 2017 ،Atlas Copco  در چهار حوزه اصلی تجارت فعالیت دارد: عملیات کمپرسور ، عملیات خلاء ، عملیات صنعتی و عملیات ساخت و ساز که همه بر روی طراحی ، ساخت و بازاریابی طیف گسترده ای از محصولات برای بخش های مختلف صنعت تمرکز دارند. Atlas Copco  مناسب ترین روان کننده را برای عملکرد صحیحآنها تولید می‌کند. عمده محصولات این شرکت به شرح ذیل است:

  •         انواع کمپرسورها (به همراه روان کننده ها و روغن های مورد نیاز و سایرقطعات یدکی)
  •         ژنراتورهای تولید انرژی
  •         ابزار‌های ساخت و ساز و تخریب
  •         پمپ‌های خلاء
  •         دستگاه‌های تولید گاز پزشکی و دستگاه‌های خشک‌کن هوا

خرید محصولات شرکت اطلس کوپکو

در صورتی که قصد خرید محصولات شرکت اطلس کوپکو را دارید، می‌توانید از خدمات فروش آنلاین جهان روانکاران دیده و یا نمایندگی‌های آن در شهرهای مختلف بهره‌مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید می‌توانید با شماره 02126400656 تماس بگیرید.

بیشتر

اطلس کوپکو | Atlas Copco یک محصول وجود دارد.

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم