اطلاعات

محصولات جدید

بیتزر | Bitzer

شرکت بیترز ، BITZER

بیتزر یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید انواع محصولات برودتی مانند کمپرسورهای اسکرو بیتزر، پیستونی و انواع روغن و روانکارهای مخصوص کمپروسورها فعالیت می­کند.

تاریخچه شرکت بیترز

شرکت بیتزر درسال1934 در کشور آلمان تأسیس شد. و بیش از 80 سال است که در زمینه تولید محصولات تهویه مطبوع، تجهیزات برودتی، انواع روغن بیتزر، کمپرسورهای...

شرکت بیترز ، BITZER

بیتزر یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید انواع محصولات برودتی مانند کمپرسورهای اسکرو بیتزر، پیستونی و انواع روغن و روانکارهای مخصوص کمپروسورها فعالیت می­کند.

تاریخچه شرکت بیترز

شرکت بیتزر درسال1934 در کشور آلمان تأسیس شد. و بیش از 80 سال است که در زمینه تولید محصولات تهویه مطبوع، تجهیزات برودتی، انواع روغن بیتزر، کمپرسورهای اسکرو بیتزر و پیستونی و … مشغول فعالیت است.

 

محصولات شرکت بیترز

روغن‌های صنعتی بیتزر با جلوگیری از ایجاد اصطکاک شدید قطعات درون کمپرسور خنک کننده باعث ایجاد سهولت در فشرده­سازی گاز کمپرسور و افزایش طول عمرآن و در نتیجه کاهش هزینه‌های نگهداری و افزایش بازدهی سیستم خنک کننده می­شود.

انواع روغن بیتزر در صنعت

روغن B5.2: این نوع روغن مناسب کمپرسور‌های پیستونی بیتزر، اسکرال، 2 مرحله‌ای بیتزر و تسمه‌ای است و با گاز R22 نیز متناسب است.

روغن B320 SX: که برای کمپرسورهای اسکرو بیتزر مناسب است؛ همچنین این نوع روغن معدنی با گاز R22 نیز متناسب است.

روغن BSE32: این نوع روغن مناسب کمپرسور‌های پیستونی بیتزر، اسکرال، 2 مرحله‌ای بیتزر و تسمه‌ای است. این نوع روغن POE با گازهایی نظیر R404 – R314a – R507 نیز تناسب دارد.

روغن B100: برای کمپرسورهای اسکرو بیتزر  و گاز R22 مناسب است.

روغن BSE170: این نوع روغن مناسب کمپرسور‌های اسکرو بیتزر، کامپکت و تسمه‌ای است. این نوع روغن بیتزر  برای گازهایی نظیر R404 – R314a – R507 نیز مناسب است.

روغن BSE55: این نوع روغن مناسب کمپرسور‌های پیستونی، اسکرال، و تسمه‌ای بیتزر است. همچنین این نوع روغن بیتزر POE با گازهایی نظیر R404 – R314a – R507 نیز متناسب است.

روغن بیتزر  به طور معمول در بسته بندی‌های فلزی 5، 10 و20 لیتری به بازار عرضه می شود.

 

کمپرسورهای اسکرو بیتزر و پیستونی

کمپرسورهای کامپکت اسکرو با بهره گیری از گاز R22 و مصرف روغن B320SH  یا گاز R134a و R407C با مصرف روغن BSE170 ، دارای عملکرد بسیار مناسبی است.این کمپرسورها به دلیل داشتن ابعاد کوچک، قابلیت استفاده در محیط‌های صنعتی کوچک را نیز دارند.

از دیگر محصولات شرکت بیتزر، کمپرسورهای دومرحله‌ای است که به دلیل دارا بودن عملکرد مناسب در محیط‌های صنعتی کاربرد فراوانی دارد.

کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر که در دو سریHSK ، جهت تهویه مطبوع هوا در دماهای بالای صفر درجه  و سری HSN مناسب برای استفاده در دمای زیر صفر درجه ارائه شده است.

کمپرسورهای تسمه‌ای نوع دیگری از کمپرسورهای ارائه‌شده توسط شرکت بیتزر است که از مزایای آن می توان به وزن کم، بالانس دقیق، سروصدای کم، دوام و کیفیت بالا اشاره کرد.

خرید محصولات شرکت بیترز

برای خرید هر یک از محصولات شرکت بیترز می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید.

بیشتر

بیتزر | Bitzer هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.