اطلاعات

محصولات جدید

دو | Dow

شرکت دَو DOW

شرکت دَو DOW

دو کمیکال، Dow Chemical Company شرکت چندملیتی صنایع شیمیایی است، که دفتر مرکزی آن در شهر میدلند ایالت میشیگان در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. در سال مبلادی ۲۰۰۷ این شرکت توانست، پس از شرکت بزرگ باسف، به عنوان دومین شرکت بزرگ تولیدکننده مواد شیمیایی معرفی شود.

تاریخچه شرکت دَو DOW

شرکت دو کمیکال در سال ۱۸۹۷ توسط شیمی‌دان آمریکایی ...

شرکت دَو DOW

شرکت دَو DOW

دو کمیکال، Dow Chemical Company شرکت چندملیتی صنایع شیمیایی است، که دفتر مرکزی آن در شهر میدلند ایالت میشیگان در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. در سال مبلادی ۲۰۰۷ این شرکت توانست، پس از شرکت بزرگ باسف، به عنوان دومین شرکت بزرگ تولیدکننده مواد شیمیایی معرفی شود.

تاریخچه شرکت دَو DOW

شرکت دو کمیکال در سال ۱۸۹۷ توسط شیمی‌دان آمریکایی کانادایی‌تبار، هربرت هنری داو در شهر میدلند ایالت میشیگان تأسیس شد. این شرکت بزرگ هم‌اکنون یکی از بزرگترین تولیدکننده پلاستیک در جهان بوده و محصولاتش را در ۱۶۰ کشور پرمصرف جهان توزیع می‌نماید که بخش عمده ای از محصولات آن به‌عنوان مواد اولیه به صنایع دیگرش عرضه می‌شود.

 محصولات شرکت دَو DOW

محصولات دو، شامل روان کننده های با کارایی بالا ، مایعات انتقال حرارت و مایعات گاز زدایی هواپیما انواع مواد شیمیایی و پلیمرها را برای طیف گسترده ای از صنایع از قبیل انتقال ، محورها ، موتورها ، پردازش فلزات، هواپیماها، فرآوری مواد غذایی ، الکترونیک ، توربین های دریایی و گازی و غیره تولید می کند.

روانکارهای تولیدی شرکت دو:

روغن موتور

روان کننده های دنده محور

مایعات انتقال

روان کننده های کمپرسور تبرید

مایعات ترمز هیدرولیک با جوش زیاد

ضد جوش و خنک کننده مناسب برای افزایش راندمان نیرو.

سیستم های کنترل آب و هوا برای راحتی راننده و مسافر.

فن آوری های سیلیکونی با مقاومت بالا در برابر گرما و مقاومت بالا برای حفظ وسایل نقلیه در جاده.

چسب ها و درزگیرها از جمله مهر و موم ها و واشر برای سیستمهای خنک کننده ای مانند رادیاتورها ، اواپراتورها، کمپرسورها و غیره.

مایعات ضد زنگ و ضد یخ

پروپیلن گلیکول در جهان (PG) و تولید کننده عمده اتیلن گلیکول (EG).

مایعات مبتنی بر پروپیلن و اتیلن گلیکول دَو باعث خیس شدن سریع و یکنواخت و پخش در سطح هواپیما می شوند و بر کارآیی کاربرد آن می افزایند.

برخی مواد شیمیایی تولیدی دَو:

ACUMER™ 9300 Dispersant Polymer  نمک سدیم با وزن مولکولی کم برای پراکندگی انواع ذرات معدنی

ACULYN™ Excel Rheology Modifier یک اصلاح کننده رئولوژیکی HASE که ضمن داشتن خاصیت جریان خوب، به ویسکوزیته محصولات پاک کننده کمک می کند.

ACULYN™ 88 Rheology Modifier ضخیم کننده / اصلاح رئولوژی برای تعلیق کارآمد در فرمولاسیون گرانروی بالا. معمولاً در شامپو ضد شوره با اسید سالیسیلیک ، شستشوی بدن و ژلهای مو استفاده می شود.

ACULYN™ 38 Rheology Modifier یک عامل تعلیق برای فرمولاسیون شامپوهای ضد شوره و ضد آفتاب ها.

ACULYN™ 33 Rheology Modifier قابل استفاده در محصولاتی از قبیل پاک کننده های حاوی پراکسید و لوسیون دست و بدن.

خرید محصولات شرکت دَو DOW

برای خرید هر یک از محصولات شرکت Dow Chemical Company دَو می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید.

 

بیشتر

دو | Dow هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.