اطلاعات

محصولات جدید

زیامیتر | Xiameter

شرکت زیامیتر Xiameter

شرکت زیامیتر Xiameter

شرکت Dow Silicones که صاحب برند زیامیتر می باشد  قبلاً با عنوان Dow Corning Corporation شناخته می شد.

این شرکت بزرگ که شرکت چند ملیتی آمریکایی که دفتر مرکزی آن در میدلند ، میشیگان ، ایالات متحده بود.

در ابتدا به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین شرکت شیمیایی Dow و Corning Incorporated تأسیس شد ، داو Corning را خریداری کرد و Dow...

شرکت زیامیتر Xiameter

شرکت زیامیتر Xiameter

شرکت Dow Silicones که صاحب برند زیامیتر می باشد  قبلاً با عنوان Dow Corning Corporation شناخته می شد.

این شرکت بزرگ که شرکت چند ملیتی آمریکایی که دفتر مرکزی آن در میدلند ، میشیگان ، ایالات متحده بود.

در ابتدا به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین شرکت شیمیایی Dow و Corning Incorporated تأسیس شد ، داو Corning را خریداری کرد و Dow Corning یک شرکت تابعه 100٪ Dow شد.

پس از مدت کوتاهی به عنوان یک شرکت متعلق به DowDuPont ، همانطور که داو در تاریخ 1 آوریل 2019 از DowDuPont خارج شد ، اکنون کاملا متعلق به Dow است و در فن آوری سیلیکون و مبتنی بر سیلیکون تخصص دارد و بزرگترین تولید کننده محصول سیلیکون در جهان است.

تاریخچه شرکت Dow Croning

داو کورنینگ به طور رسمی در سال 1943 به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین مجامع آمریکایی داو شیمی و کورنینگ گلس برای بررسی پتانسیل سیلیکون تاسیس شد و تولید کننده محصولاتی برای استفاده ارتش آمریکا در جنگ جهانی دوم بود.

این شرکت در سال 1945 اولین کارخانه خود را در میدلند ، میشیگان آغاز به کار کرد. دکتر ای. ج سالیوان رئیس و دکتر ویلیام آر. کالینگ در سال 1943 مدیر کل منصوب شد. دکتر کالینگ بعد از سال 1954 تا 1962 رئیس جمهور شد.

در سال 1948 به کانادا و اروپا و در 1961 به آمریکای جنوبی و ژاپن گسترش یافت.

یک شرکت تابعه بزرگ و متعلق به اکثریت شرکت Dow Corning ، شرکت Hemlock Semiconductor است.

این یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیلیکون پلی کریستالی با خلوص بالا است که در درجه های خلوص مختلف برای فروش در ویفر سیلیکون نیمه هادی و کاربردهای فتوولتائیک به عنوان سلول خورشیدی به فروش می رسد.

در سال 2002 ، این شرکت نام تجاری Xiameter را به عنوان تنها توزیع کننده آنلاین ایجاد کرد.

از سال 2011 ، Xiameter 2100 محصول از 7000 محصول Dow Corning را ارائه می دهد.

در 13 نوامبر 2014 ، مدیر عامل شرکت Dow Chemical Andrew N. لیورایس در سخنرانی خود برای سرمایه گذاران نشان داد كه Corning Incorporated قصد دارد با اشاره به اولویت های دیگر ، از سرمایه گذاری مشترک 71 ساله خارج شود.

به دنبال اعلام 11 دسامبر 2015 مبنی بر ادغام آن با DuPont ، داو همچنین در همان روز اعلام کرد که در ازای دریافت 4.8 میلیارد دلار پول نقد و به دست آوردن تقریباً کورنینگ به توافق برای دستیابی به سهام Corning در Dow ​​Corning رسیده است. 40٪ سهام شرکت Hemlock Semiconductor Corporation. Dow Chemical مالکیت کامل داو کورنینگ را در تاریخ 1 ژوئن 2016 به عهده گرفت.

این شرکت در سال 2018 به شرکت Dow silicones Corporation تغییر نام داد.

محصولات شرکت داو کورنینگ

داو سیلیکونز بیش از 7000 محصول از جمله انواع مواد درزگیر ، چسب ، لاستیک ، روان کننده ، روغن سیلیکون و حلال را به بازار عرضه می کند.

حدود 2100 مورد از این طریق از طریق Xiameter توزیع کننده آنلاین Dow Corning ، از جمله مایعات ، ژل ها ، رزین ها در دسترس است.

طیف وسیعی از صنایع مورد هدف محصولات داو کورنینگ از وسایل الکترونیکی و خودرویی گرفته تا ساخت و ساز ، مراقبت های بهداشتی و غیره را شامل می شود. در سالهای اخیر ، این شرکت تولید سلولهای خورشیدی را گسترش داده است ، به ویژه از طریق اکثر سهام شرکت Hemlock Semiconductor Corporation ، که حق امتیاز پلی سیلیکون با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده است.

در سال 2011 ، گرگ زانک ، مدیر CTO ، توضیح داد که این شرکت سعی دارد توسعه محصول خود را بر روی "گرایش های بزرگ" جامعه (به عنوان مثال کمبود انرژی و شهرنشینی) متمرکز کند.

بیشتر

زیامیتر | Xiameter هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.