اطلاعات

محصولات جدید

ساسول | Sasol

ساسول، SASOL

ساسول، شرکتی است مستقر در آفریقای جنوبی که در زمینه  انرژی، صنایع شیمیایی و نفت وگاز فعالیت می­کند.

تاریخچه شرکت ساسول

ساسول در سال 1950 در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی تأسیس شد. در حال حاضر این شرکت با گستره­ای بین المللی در 32 کشور جهان فعالیت می­کند. ساسول با توسعه و تجاری سازی فناوری های نوین طیف وسیعی از جریان محصول با ارزش بالا از...

ساسول، SASOL

ساسول، شرکتی است مستقر در آفریقای جنوبی که در زمینه  انرژی، صنایع شیمیایی و نفت وگاز فعالیت می­کند.

تاریخچه شرکت ساسول

ساسول در سال 1950 در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی تأسیس شد. در حال حاضر این شرکت با گستره­ای بین المللی در 32 کشور جهان فعالیت می­کند. ساسول با توسعه و تجاری سازی فناوری های نوین طیف وسیعی از جریان محصول با ارزش بالا از جمله سوخت های مایع و مواد شیمیایی را تولید می­کند.

ساسول دارای کارخانه هایی درکلاس جهانی در سکوندا و ساسولبرگ (آفریقای جنوبی) و مارل (آلمان) است که دارای ظرفیت تولید ترکیبی 1.2 میلیون پوند در سال هستند.

محصولات شرکت ساسول

ساسول با بهره­گیری از فناوری­های نوین و از طریق فرآیندهای منحصر به فرد، انواع محصولات شیمیایی و نفت و گاز را تولید می­کند. مهمترین محصولات این شرکت عبارتند از بنزین، سوخت موتورهای جت، گاز مایع (LPG) ، الفین ، الکل ، پلیمر ، حلال، آمونیاک، متانول ، اسیدهای crude tar ، گوگرد، پارافین روشن کننده ، قیر و روغن سوخت و غیره.

 محصولات ساسول در عرصه جهانی در صنایعی مانند چسب، کشاورزی و جنگلداری، خودرو و حمل و نقل، حمل و نقل هوایی، مواد شیمیایی، گریس، برق و الکترونیک، طعم دهنده و خوش بو کننده، مبلمان، بهداشت و پزشکی، داروسازی، معدن، بسته بندی ، رنگ و روکش، مراقبت شخصی، پلاستیک و پلیمرها، کاغذ  لاستیک، فولاد و ریخته گری ، پارچه و چرم، مصارف خانگی و... کاربرد دارد.

محصولات ساسول در سه دسته کلی طبقه بندی می­شوند.

1-      محصولات شیمیایی

 •          Acrylate monomers مونومرهای آکریلات برای امولسیون برای پوشش سطح، چسب، پارچه، خمیر و کاغذ، تصفیه آب و پلیمر فوق العاده جاذب استفاده می شود.
 •          Acetates که برای تولید چسب ها و مواد آرایشی، حلال برای رزین های اورتان، به عنوان محیط فرآیند و استخراج، چاپ و جوهر و پاک کننده های لاک استفاده می شود.
 •          آمونیاک قابل استفاده در تولید کودهای ازت از جمله اوره ، نیترات آمونیوم و سولفات آمونیوم.
 •          محصولات مبتنی بر کربن برای صنایعی مانند ساخت الکترودهای گرافیتی، آلومینیوم، نظامی و هوا فضا، پلاتین و فرو آلیاژهای خام، فولاد و ریخته گری.
 •          Chloro-akali  در صنایعی مانند کنترل pH ، معدن، پارچه، خمیر و کاغذ و صابون و مواد شوینده کاربرد دارد.
 •          انواع متنوعی از مواد منفجره و تجهیزات و لوازم انفجار را مطابق با استانداردهای کیفیت ISO 9001.
 •           کود نیترات، برای مشتریان صنعتی، بازرگانان و شرکت های کود فروشی.
 •          Alumina  خالص. این محصول در صنعت خودرو، مواد شیمیایی و پالایشگاهها، مواد افزودنی پلاستیکی، تولید چراغ های LED و شیشه های مقاوم در برابر خراش برای ساعت کاربرد دارد.
 •          الکل اتانول ساسول کاربردهای زیادی در داروسازی، آرایشی، چاپ و جوهر، ضد عفونی کننده ها، قارچ کش ها و ضد یخ دارد.
 •          آنتی اکسیدان BHT که در تولید روان کننده ها و انواع روغنها ، پلیمرها، لاستیک، چسب، بسته بندی مواد غذایی و خوراک دام استفاده می شود.
 •          انواع پلیمرها شامل پلی اتیلن (LDPE) ، پلی اتیلن (LLDPE) ، پلی پروپیلن (PP) و PVC .
 •          موم های پارافین، که در صنایع مختلفی از قبیل جوهر، رنگ و روکش، لاستیک، کاغذ و بسته بندی، پارچه، لوازم آرایشی و همچنین ساخت و ساز جاده ، شمع و غیره کلربرد دارد.

2-      سوخت انواع خودرو از جمله ماشین­های مسابقه

3-      گاز لوله کشی، انواع گازهای مواد غذایی و آشامیدنی، انواع گاز LPG ، بوتان و پروپان

 

خرید محصولات شرکت ساسول

برای خرید هر یک از محصولات شرکت ساسول می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید.

بیشتر

ساسول | Sasol هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.