اطلاعات

محصولات جدید

شرکت نفت بهران

شرکت نفت بهران یک مجموعه قدرتمند و پویا است که منعکس کننده اراده ، استعداد و خلاقیت ایرانیان بله و اهداف مشخصی از جمله ارائه خدمات به مردم و بخش‌های صنعتی کشور ، صادرات محصولات خود به بازارهای بین المللی و کسب تجربه جدید را دنبال می‌کند.

 .تاریخچه شرکت نفت بهران

نفت بهران فعالیت خود را در سال 1963 در شهر ری با نام "شرکت تولید نفت تهران" در ساختم...

شرکت نفت بهران یک مجموعه قدرتمند و پویا است که منعکس کننده اراده ، استعداد و خلاقیت ایرانیان بله و اهداف مشخصی از جمله ارائه خدمات به مردم و بخش‌های صنعتی کشور ، صادرات محصولات خود به بازارهای بین المللی و کسب تجربه جدید را دنبال می‌کند.

 .تاریخچه شرکت نفت بهران

نفت بهران فعالیت خود را در سال 1963 در شهر ری با نام "شرکت تولید نفت تهران" در ساختمان مجاور ساختمان فعلی مرکز تحقیقات صنعت نفت ایران آغاز کرد و به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک خصوصی با مجوز شرکت چند ملیتی Esso  شرکت وابسته به شرکت اکسون فعالیت می‌کرد.

پالایشگاه شرکت بهران در سال 1968 با تولید 30 هزار تن روغن در سال به بهره برداری رسید. در سال 1989 ظرفیت تولید به 105 هزار تن روغن ، 3 هزار تن پارافین و 1500 تن ضد یخ رسید. در مراحل اولیه، این شرکت "روغن پایه" را از پالایشگاه آبادان دریافت کرده و تنها با افزودن مواد افزودنی لازم ترکیبی برای تولید روغن موتور ابداع کرد. محصولات این شرکت با مارک تجاری Esso و سایر علائم تجاری اکسون به بازار عرضه شده است. در حال حاضر محصولات اصلی این شرکت شامل روغن های روان کننده اتومبیل ، روان کننده های صنعتی ، واکس های نفتی ، ضد یخ - آنتی بیویل و ضد خوردگی ، روغن های فرآیند لاستیک ، مواد افزودنی سوخت و گریس ها هست.

این شرکت با اجرای برخی پروژه های عمرانی ، کیفیت محصولات خود و همچنین ظرفیت تولید خود را برای انواع روان کننده‌های صنعتی و روغن‌های اتومبیل و سایر محصولات مرتبط بهبود داده است که اکنون بالغ بر 130 میلیون لیتر در سال است. طی سالهای اخیر، با اجرای پروژه‌های تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت، کارشناسان شرکت نفت بهران علاوه بر تولید موفقیت آمیز 180 نوع روانکار صنعتی ، روغن موتور و محصولات مرتبط با آن ، 20 محصول جدید را نیز به بازار معرفی کرده‌اند.

 یکی از مهمترین نکاتی که در خصوص شرکت نفت بهران می‌توان به آن اشاره کرد، هماهنگی بین بخش‌های مختلف جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان است. کارشناسان این شرکت با توجه به استراتژی توسعه شبکه پشتیبانی صنعت ، در حال ارائه خدمات پیش و پس از فروش در تهران ، تبریز ، اصفهان و سایر شهرها ارائه هستند. این شرکت در ارائه خدمات به مصرف کنندگان صنعتی و خصوصی نقش اساسی دارد. به همین خاطر شرکت نفت بهران به عنوان یکی از شرکتهای ممتاز کشور، کالاهایی را بدون توجه به حجم درخواستی، به مشتریان تقاضا می‌کند.

محصولات شرکت نفت بهران

این شرکت در اکثر زمینه های صنعتی دارای محصولات متنوعی به شرح زیر می‌باشد:

  •         روانكارهای خودرو
  •         روغن های صنعتی (توربین،ترانسفورماتور،کمپرسورو...)
  •         روغن های دریایی
  •         روغن های فرایندی(روغن پایه معدنی و روغن فرآیند گچ)
  •         گریس بهران
  •         ضد یخ (بنزینی،صنعتی،دیزلی)
  •         پارافین و وکس

خرید محصولات شرکت نفت بهران

برای خرید هر یک از محصولات شرکت نفت بهران می‌توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره فروش روغن بهران یا فروش گریس بهران با ماتماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل خرید و انتخاب روغن بهران، نگهداری و مصرف انواع روغن و گریس بهران راهنمایی می‌کنیم.

بیشتر

شرکت نفت بهران 254 محصول وجود دارد

در صفحه
نمایش 1 - 20 از 254 آیتم
نمایش 1 - 20 از 254 آیتم