اطلاعات

لوک اویل | Lukoil

شرکت نفتی لوک اویل

شرکت لوک‌اویل، غول بزرگ نفتی، در کشور روسیه است. این شرکت در زمینه نفت وگاز و میعانات آن فعالیت می­کند. انواع روغن و روانکارها از محصولات این شرکت است.

تاریخچه شرکت لوک اویل

شرکت لوک‌اویل، در سال ۱۹۹۱ با ادغام 3 شرکت نفتی دولتی لانگپاس‌نفته‌گاز (Langepasneftegaz)، اورای‌ نفته‌گاز(Urayneftegaz) و کوگالیم‌نفته‌گاز (Kogalymnefteg...

شرکت نفتی لوک اویل

شرکت لوک‌اویل، غول بزرگ نفتی، در کشور روسیه است. این شرکت در زمینه نفت وگاز و میعانات آن فعالیت می­کند. انواع روغن و روانکارها از محصولات این شرکت است.

تاریخچه شرکت لوک اویل

شرکت لوک‌اویل، در سال ۱۹۹۱ با ادغام 3 شرکت نفتی دولتی لانگپاس‌نفته‌گاز (Langepasneftegaz)، اورای‌ نفته‌گاز(Urayneftegaz) و کوگالیم‌نفته‌گاز (Kogalymneftegaz)تأسیس شد. واژه لوک(LUK) از حروف اول نام هر شرکت تشکیل شده‌است. مجموع نفت درجای این شرکت بالغ بر ۱۹ میلیارد بشکه برآورد می‌شود. شرکت لوک اویل در بیش از ۴۰ کشور جهان فعالیت‌های نفت و گاز گسترده‌ای دارد. دفتر مرکزی کمپانی لوک‌اویل، در شهر مسکو واقع است و اکثریت سهام آن در اختیار واحد علی‌اکبروف است.

 

محصولات شرکت لوک اویل

کارخانجات لوک اویل طیف گسترده ای از روغن را برای استفاده در موتورهای صنعتی ماشین آلات، کمپرسورها، توربین ها، ترانسفورماتورها و غیره تولید می­کنند.

محصولات:

 • روغن وسایل نقلیه مسافری
 1.        GENESIS ARMORTECH 5W-40   روغنی ویژه موتورهای مدرن خودروهای سواری، کامیون های سبک، اتومبیل های اسپرت و وانت از جمله موتورهای توربوشارژ است.
 2.        GENESIS ARMORTECH 0W-40 روغن موتور چند طبقه برای خودروهای مسافربری مدرن، کامیون های سبک و وانت. شروع آسان موتور در سرمای شدید و حداکثر محافظت در برابر سایش در آب و هوای گرم.
 3.        GENESIS ARMORTECH FD 5W-30 روغن موتور با کارایی بالا برای موتورهای مدرن توربوشارژر خودروهای سواری و کامیون های سبک.
 •          روغنِ موتورهای کوچک
 •          روغن وسایل نقلیه تجاری. لوک اویل 30 مدل از این روغن تولید می­کند که 3 نوع آنرا برای نمونه معرفی می­کنیم:
 1.  МОТО 4Т 5W-40, 10W-30, 10W-40, API SLچهار نوع روغن با کیفیت بالا برای موتورهای بنزینی مانند موتور سیکلت، اسکوتر و اتومبیل برفی.
 2.  GARDEN4T SAE 30   روغن معدنی با کیفیت بالا، برای موتورهای کوچک بنزینی باغات و تجهیزات کشاورزی.
 3. روغنCHAINSAW OIL برای روغن کاری ابزارهای کوچک مانند ماشین­های اصلاح و اره برقی.
 1.          AVANTGARDE PROFESSIONAL M6 10W-40روغن موتورهای دیزلی با کارایی بالا قابل استفاده در کاربردهای شدید و خارج از بزرگراه.
 2.        AVANTGARDE PROFESSIONAL5W-30 برای موتورهای دیزلی در شرایط سخت با فواصل طولانی تخلیه.
 3.        AVANTGARDE PROFESSIONAL LE 10W-40 یک روغن موتور برای استفاده در موتورهای دیزلی با سرعت بالا که الزامات هر چهار مشخصات فنی موتور دیزل سنگین اروپا را دارا است.
 •          روغن­های دریایی
 1.        NAVIGO 140 MCL  و    NAVIGO 100 MCL از روغن های دریایی برای موتورهای کم سرعت.  
 2.        THERMOCLEAN  برای پاک کردن سیستم های روغنی و سپرده های محلول و به عنوان کنسانتره قبل از تعویض روغن.
 •          روغن­های صنعتی
 1.        LUKOIL GEYSER ST 32 روغن هیدرولیک صنعتی با سطح بالای پالایش. قابل استفاده در تجهیزات هیدرولیک از جمله سیستم های فوق تصفیه با درجه تصفیه از 1 تا 5 میکرون. مناسب برای شرایط عملیاتی شدید و محافظ تجهیزات در برابر سایش و خوردگی.
 2.        LUKOIL GEISER ZF روغنهای هیدرولیک برجسته و دارای درجه خلوص بسیار بالا. ضد سایش و بهبود دهنده سیستم های هیدرولیک صنعتی و اتومبیل.
 •          انواع گریس
 1.        POLYFLEX ЕР 00-160 یک گریس چند منظوره است که بر اساس ترکیب روغن پایه معدنی با کیفیت وکارایی بالا. دامنه دمایی از 30- تا  120+ درجه سانتیگراد. مقاوم در برابر بارهای مختلف و در شرایط مرطوب.
 2.        THERMOFLEX ЕР 2-180 HD مقاوم در زیر بارهای مکانیکی بسیار سنگین و شوک. مقاوم در برابر با آب، دامنه دمایی 30- تا160+ درجه سانتیگراد.

 

 

خرید محصولات شرکت لوک اویل

برای خرید هر یک از محصولات شرکت لوک اویل می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید هم از طریق سایت یا مراجعه به یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت ما روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما به تناسب میزان ضرورت و تعجیلتان در دریافت، می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

بیشتر

لوک اویل | Lukoil هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.