اطلاعات

محصولات جدید

لیکومولی | Liqui Moly

شرکت لیکومولی، Liqui Moly

شرکت لیکومولی، Liqui Moly

لیکومولی یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید انواع روغن‌ها، گریس‌های صنعتی و روان‌سازهای مورد استفاده در صنعت خودروسازی فعالیت می­کند.

تاریخچه شرکت لیکومولی

شرکت لیکومولی در سال ۱۹۵۷ و در شهر اولم آلمان تأسیس شد. این شرکت در زمینه تولید انواع مختلف روانکارها شامل انواع روغن و گریس برای خودروهای سنگین، سواری، موتور سیک...

شرکت لیکومولی، Liqui Moly

شرکت لیکومولی، Liqui Moly

لیکومولی یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید انواع روغن‌ها، گریس‌های صنعتی و روان‌سازهای مورد استفاده در صنعت خودروسازی فعالیت می­کند.

تاریخچه شرکت لیکومولی

شرکت لیکومولی در سال ۱۹۵۷ و در شهر اولم آلمان تأسیس شد. این شرکت در زمینه تولید انواع مختلف روانکارها شامل انواع روغن و گریس برای خودروهای سنگین، سواری، موتور سیکلت، قایق خودروهای کارتینگ و ماشین آلات صنعتی جایگاه ویژه­ای در بین شرکت‌های بین المللی تولیدکننده روانکارها به خود اختصاص داده است.

محصولات شرکت لیکومولی

لیکومولی در بیش از ۹۰ کشور جهان نمایندگی دارد و کلیه مراحل توسعه و تحقیق و تولید محصولات فقط در آلمان صورت می‌گیرد.

برخی از مهمترین روغن های تولیدی لیکومولی به شرح ذیل است:

SUPER LEICHTLAUF10-w40

روغن موتوری با بهترین کیفیت مواد پایه و افزودنی با قابلیت تحمل فشار و حرارت فوق العاده بالا در خودروهای بنزینی و توربو شارژ استفاده می شود.

W HEAVY15MOTORBIKE FORK Oil  

MOTORBIKE FORK Oil10 W MEDIUM

این دو نوع روغن با دارا بودن خاصیت تمام سنتتیک قابلیت استفاده در دو شاخ و کمک فنرها را دارا بوده و برای ضربه گیری مناسب است.

LEICHTLAUF 10w-40

روغن موتور تمام سنتتيك، که با آخرين تكنولوژي روز دنيا توليد شده و داراي خواص عالي ضد سايش وفرسايش است.

LEICHLAUF HC7 5w-40

این روغن موتور ضمن دارا بودن قابليت محافظت خوب از قطعات موتور از بهترين افزودنيها توليد شده است و با تائيديه هاي جهاني مناسب براي كليه خودروهاي سال 2000 به بالا ارائه شده است.

 LEICHLAUF HIGH TEC 5w-40

این روغن موتور دارای بالاترین سطح کیفیاست و بر پایه تمام سنتتیک ارائه شده است.

SUPER LEICHTLAUF 5w-40  

روغن موتور تمام سنتتیک دارای بالاترین سطح کیفی است که قابلیت استفاده در خودروهای مدل 2010 به‌ بالا را دارد.این روغن با دارا بودن خاصیت ویسکوزیته قابلیت استفاده در هوای فوق العاده سرد و گرم را دارد.

TOURING HIGH TECH PLUS 20w-50

این محصول، جدیدترین محصول لیکومولی با سطح کیفی SM است که قادر است ضمن حفظ ویژگی های محصول تورینگ با استفاده از تکنولوژی بالا و مواد اولیه با کیفیت، موجب ارتقاء کیفیت خصوصیات مهمی مانند مقاومت در برابر سایش و فشار بالای موتور خواهد شد.

MOTORBIKE FORK Oil 10W Medium

MOTORBIKE FORK Oil15W HEAVY

این دو روغن تمام سنتتیک برای استفاده در دو شاخ و کمک فنرها مناسب بوده و خاصیت ضربه گیری دارد. استفاده از این محصول باعث کاهش افت پلیمر شده و حتی بعد از استفاده طولانی مدت نیز تضمین کننده کنترل ایده آل وسیله نقلیه خواهند شد.

خرید محصولات شرکت لیکومولی

برای خرید هر یک از محصولات شرکت لیکومولی می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید.

بیشتر

لیکومولی | Liqui Moly هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.