اطلاعات

محصولات جدید

نالکو | Nalco

شرکت نالکو، Nalco

Nalco Water ، یک شرکت تخصصی در زمینه صنایع آب، انرژی، هوا، کنترل آلودگی، پایداری، نفت، معدن فعالیت می کند. نالکو یکی از بزرگترین تولید کننده های مواد شیمیایی در سطح بین المللی می باشد.

 شرکت نالکو، Nalco

تاریخچه شرکت نالکو

شرکت نالکو در سال 1929 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در ناپرویل ایلینوی شهری در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. محصولات شیمیایی ت...

شرکت نالکو، Nalco

Nalco Water ، یک شرکت تخصصی در زمینه صنایع آب، انرژی، هوا، کنترل آلودگی، پایداری، نفت، معدن فعالیت می کند. نالکو یکی از بزرگترین تولید کننده های مواد شیمیایی در سطح بین المللی می باشد.

 شرکت نالکو، Nalco

تاریخچه شرکت نالکو

شرکت نالکو در سال 1929 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در ناپرویل ایلینوی شهری در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. محصولات شیمیایی تولیدی این شرکت در صنایع مختلفی مانند آب ، انرژی ، هوا ، کنترل آلودگی ، پایداری ، نفت و معدن کاربرد دارد.

محصولات شرکت نالکو

یکی از بزرگترین تولید کننده های مواد شیمیایی در سطح بین المللی است، محصولات نالکو طیف وسیعی از انواع مواد شیمیایی برای استفاده در بهسازی آب، بهبود شرایط فرآیندی، جلوگیری از خوردگی و … را در بر می گیرد.

این شرکت برای حمایت از مشاغل مشتریان در زمینه خدمات مواد غذایی ، فرآوری مواد غذایی ، مراقبت های بهداشتی ، صنعتی و بازارهای نفت و گاز در بیش از 170 کشور در سراسر جهان راه حل های جامع ارائه می دهد.

محصولات شرکت نالکو شامل موارد زیر می شود:

انواع آنتی فوم های شرکت نالکو،  مواد شیمیایی ضد خوردگی، انواع دیسپرسنت ها، مواد ضد خوردگی و پراکنده کننده برج های خنک کننده و همچنین دیگ های بخار،  انواع انتی اسکالانت های سیستم های اسمز معکوس ، مواد ضد خوردگی مورد مصرف در سیستم های خنک کننده بسته و باز، انواع میکروب کش های مورد مصرف در مدارهای باز و بسته، مواد شیمیایی مورد مصرف در صنایع خوراکی و دارویی نمود.

تصفیه میعانات :

Tri-ACT ™ - ترکیبی از آمین های دارای نوسانات کم و زیاد

 ACT ™ - فیلترهایی برای صنایع غذایی

PRE-TECT ™ - آمین های با خلوص بالا برای صنعت هسته ای

POWERFILM10000 مهار خوردگی برای سیستم های دیگ بخار ابزار

POWERFILM15000  - مهارکننده ضد خوردگی سطوح

– مواد شیمیایی سیستم اسمز معکوس ‏RO‏ شامل آنتی اسکالانت ها و مواد شوینده ممبران

PC-191, PC-11, PC-77, PC-67 , PC-33, PC-306‎

– مواد شیمیایی دیگ بخار شامل:

NALCO 72215, NALCO 7208, NALCO 19, NALCO 780, NALCO ELIMINOX, NALCO 72310, ‎NALCO 1800, NALCO 1801‎، NALCO 77210 ، NALCO

– مواد شیمیایی برج خنک کننده شامل:

NALCO 7359, NALCO 73200, NALCO 73202, NALCO , Nalco 73400, Nalco 23218, Nalco 7330, NALCO, NALCO 8506‎ ، NALCO 8504 ،NALCO 73200 ، NALCO 8514 ، NALCO73500

جایگزین ماده شیمیایی نالکو ۱۲۴۶ SH ، نالکو ۷۱-دی-۵ ، ماده بهبود دهنده آب نالکو، ماده شیمیایی نالکو ۲۰۰۰ ، رزین نالکو

خرید محصولات شرکت نالکو

برای خرید هر یک از محصولات شرکت نالکو می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید.

بیشتر

نالکو | Nalco هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.