اطلاعات

محصولات جدید

کاسترول | Castrol

شرکت کاسترول Castrol

کاسترول یک برند جهانی انگلیسی روان کننده‌های صنعتی و اتومبیل است که طیف گسترده‌ای از روغن، گریس و محصولات مشابه را برای بیشتر کاربردهای روغن کاری ارائه می‌دهد.

شرکت کاسترول Castrol

تاریخچه شرکت کاسترول

شرکت نفت Wakefield توسط چارلز ویکفیلد در سال 1899 تاسیس شد. نام تجاری کاسترولپس از اینکه محققان روغن کرچک را به فرمول‌های روان کننده خود اضافه ک...

شرکت کاسترول Castrol

کاسترول یک برند جهانی انگلیسی روان کننده‌های صنعتی و اتومبیل است که طیف گسترده‌ای از روغن، گریس و محصولات مشابه را برای بیشتر کاربردهای روغن کاری ارائه می‌دهد.

شرکت کاسترول Castrol

تاریخچه شرکت کاسترول

شرکت نفت Wakefield توسط چارلز ویکفیلد در سال 1899 تاسیس شد. نام تجاری کاسترولپس از اینکه محققان روغن کرچک را به فرمول‌های روان کننده خود اضافه کردند، به عنوان نامی بهتر برای این مجموعه در نظر گرفته شد. در سال 1966 این شرکت توسط کمپانی بورما که یک شرکت انگلیسی بود خریداری شد و با نام بورما-کاسترول به فعالیت‌های خود ادامه داد. اما در نهایت، این شرکت نیز توسط کمپانی بی پی خریداری شد.

صنعت اکتشاف و تولید نفت و گاز که هدف آن کمک به رفع تقاضای انرژی در حال رشد جهانی در یک محیط همیشه در معرض چالش است. اما کاسترول به خوبی توانسته است که با ارائه بهترین روش و راه حل‌های نوین، جدیدترین محصولات را در حوزه روانکاری در صنعت ماشین آلات عرضه کند. در حال حاضر کاسترول یک تولید کننده ، توزیع کننده و بازاریاب برتر نفت و روان کننده‌های گریس پریمیوم است. کهبه عنوان یک عضو افتخاری گروه BP ، محصولات خود را در حدود 120 کشور جهان به بازار عرضه می‌کند.

موفقیت کاسترول مدیون فلسفه اصلی چارلز ویکفیلد است. وی از کمک و تشویق مشتریان خود در توسعه روغن‌های جدید کاسترول خود استفاده کرد ، زیرا او این پیش بینی را داشت که ببیند کار با مشارکت بهترین راه برای دستیابی به موفقیت برای هر دو طرف است.

محصولات شرکت نفت Castrol

مهم نیست که در کدام صنعت این روغن مورد استفاده قرار می گیرد - خودرو ، فولاد ، معدن یا انرژی باد - ترکیب منحصر به فرد این شرکت از روان کننده ها و خدمات با کارایی بالا، می تواند در دستیابی به اهداف هر صنعتی کمک شایانی داشته باشد.

در حال حاضر محصولات این شرکت با نامهای تجاری Optigear ، Molub-Alloy ، Tribol ، LubeCon ، Viscogen ، Optileb ، Optitemp ، Brayco و Braycote به بازار عرضه می شوند. روان کننده‌های این کمپانی دارای کارایی بالا هستند که در سخت‌ترین شرایط از تجهیزات محافظت می‌کنند. چند نمونه مصرف روغن‌های این شرکت به شرح زیر می‌باشد:

  •         روغن‌های کمپرسور (روان کننده های ویژه و موثر جهت عملکرد کمپرسورها)
  •         روغن‌های دنده ای (روغنهای معدنی استاندارد و روغنهای مصنوعی)
  •         مایعات هیدرولیک (روغنهای معدنی معمولی , روغنهای مصنوعی و تخصصی)
  •         گریس کاسترول
  •         روغن‌های توربینی )طراحی شده برای تأمین نیاز روغنکاری توربین های بخار، گاز و آب)
  •         روان کننده‌های غیر واکنشی (روان کننده‌هایی برای رفع نیازهای فرآیندهای مختلف در صنعت مواد شیمیایی)

پرفروشترین محصولات کاسترول :

روغن کاسترول :

یکی از پرفروشترین محصولات شرکت کاسترول که روغن موتور کاسترول می باشد جزء تولیدات پرفروش این شرکت در دسته بندی های روان کننده این شرکت می باشد.

گریس کاسترول :

یکی دیگر از محصولات پرفروش این شرکت گریس می باشد که از نظر کیفیت و کاربردهای زیاد طرفداران زیادی دارد و توانسته رضایت کاملی در ایران جلب کند.

خرید محصولات شرکت کاسترول

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره فروش روغن کاسترول می‌توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. ما شما را در تمامی مراحل فروش روغن کاسترول و مصرف و نگهداری در خصوص انواع روغن و گریس کاسترول راهنمایی می‌کنیم.در هر شهری که حضور دارید کافیست از طریق تماس با ما از راهنمایی های کارشناسان ما استفاده کرده تا تا مناسب‌ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کرده و نسبت به خرید خود اقدام نمایید.

بیشتر

کاسترول | Castrol 11 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم