اطلاعات

محصولات جدید

کلتکس | Caltex

شرکت کلتکس CALTEX

کلتکس، برند یک شرکت نفتی چندملیتی و نام تجاری شرکت شورون است که در بیش از ۶۰ کشور از جمله در مناطق آسیای شرقی، خاورمیانه، استرالیا و آفریقای جنوبی فعالیت می کند. این شرکت در زمینه تولید و عرضه انواع روانکارها فعالیت می کند.

تاریخچه شرکت کلتکس

شرکت کالتکس در سال 1936 در نیوزلند شروع به کار کرد. این شرکت طی 80 سال فعالیت به پیشرف...

شرکت کلتکس CALTEX

کلتکس، برند یک شرکت نفتی چندملیتی و نام تجاری شرکت شورون است که در بیش از ۶۰ کشور از جمله در مناطق آسیای شرقی، خاورمیانه، استرالیا و آفریقای جنوبی فعالیت می کند. این شرکت در زمینه تولید و عرضه انواع روانکارها فعالیت می کند.

تاریخچه شرکت کلتکس

شرکت کالتکس در سال 1936 در نیوزلند شروع به کار کرد. این شرکت طی 80 سال فعالیت به پیشرفت های بسیاری در محصولات و خدمات خود رسیده است به گونه ای که به تولید و عرضه انواع روانکارها در کلاس جهانی پردخته است.

محصولات شرکت کلتکس

روانکارهای مارک کالتکس نزدیک به 80 سال در سراسر جهان تولید و توزیع شده اند. محصولات تولیدی شرکت کلتکس در بخش روانکارها تحت برند Delo® وHavoline  ارائه می شود که از کیفیت بالایی برخوردار است.

الف-روغن های خودرویی:

1-    روغن های هَوِلین:برای استفاده در اتومبیل های مسافری و موتورهای بنزینی و کامیون های سبک دیزلی

  

Havoline® ProDS Fully Synthetic LE/ SAE 10W-40

 Havoline® Synthetic Blend/ SAE 10W-30 یک روغن موتور با کارایی بالا که از ترکیب خاصی از روغنهای معدنی منتخب برای استفاده در اتومبیل های مسافری و بنزین کامیون سبک و بنزینی و دیزلی در کلیه شرایط عملیاتی تهیه شده است.

Havoline® Formula/ SAE 15W-40

Havoline® ProDS Fully Synthetic ECO 5/ SAE5W-30

Havoline® Fully Synthetic C3 /SAE 5W-30

Havoline® ProDS F /SAE 0W-30

2-    روغن های دِلو: برای استفاده درکامیون های دیزلی سنگین

Delo® 400 SDE SAE /15W-40 به طور خاص برای روغن کاری طیف گسترده ای از موتورهای دیزلی با سرعت بالا طراحی شده است.

Delo® 400 XLE Syn-Blend/ SAE 10W-30به طور خاص برای روغن کاری طیف گسترده ای از موتورهای دیزلی طراحی شده است مناسب برای کنترل رسوب و سایش.

Delo® 400 MGX/ SAE 15W-40 روغن موتور دیزل با رده سنگین و چند منظوره است که به طور خاص برای روغن کاری طیف گسترده ای از موتورهای دیزلی طراحی شده است.

Delo® 400 XLE HD/ SAE 10W-40 یک پیشرانه با عملکرد عالی، که به طور خاص برای روغن کاری طیف گسترده ای از موتورهای دیزلی طراحی شده است.

Delo® Gold Ultra S/ SAE 10W-40

روغن های تخصصی:

مایع ترمز و کلاچ 4DOT 260

مایع های خنک کننده و ضدیخDelo® XLC

Delo® Gear EP 5

Delo Starplex® EP 2

Delo® Grease ESI EP 2

3-    روغن موتور سیکلت:

Havoline® Super 2T برای موتورسیکلت های دو زمانه با هوای سرد و مایع و به ویژه موتورهای با کارایی بالای ژاپنی

Havoline® Super 4T Semi-Synthetic برای استفاده در موتورهای چهار زمانه موتور سیکلت ، کلاچ و گیربکس و موتورهای تجهیزات قابل حمل.

خرید محصولات شرکت کلتکس

برای خرید هر یک از محصولات شرکت  کلتکس می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید.

 

بیشتر

کلتکس | Caltex هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.