کلوبر | Kluber

کلوبر، یک شرکت آلمانی است که در شهر مونیخ واقع شده­است. این شرکت یکی از برندهای مهم جهانی است که در زمینه تولید و صادرات انواع روانکارها مانند روغن هیدرولیک ، گریس، روغن دنده و ... فعالیت می­کند...

کلوبر، یک شرکت آلمانی است که در شهر مونیخ واقع شده­است. این شرکت یکی از برندهای مهم جهانی است که در زمینه تولید و صادرات انواع روانکارها مانند روغن هیدرولیک ، گریس، روغن دنده و ... فعالیت می­کند.

تاریخچه شرکت کلوبر

در سال 1929 تئودورکلوبر یک شرکت خرده فروشی را برای تولید محصولات روغن معدنی در مونیخ راه اندازی کرد. در ابتدا نام این شرکت کلوبر Klüber Lubrication München KG بود که در سال 2012 بهKlüber Lubrication München SE & Co. KG تغییر نام داد. به مرور زمان دامنه فعالیت کمی وکیفی محصولات شرکت افزایش یافت تا اینکه در سال 1985 اولین شعبه کلوبر در کشور بلژیک تأسیس شد. روند پیشرفت کلوبر به جایی رسید که تا سال 2008 در کشورهای اتریش، برزیل، ژاپن، هنگ کونگ، استرالیا، آفریقای جنوبی، مکزیک، روسیه و چین به گسترش نمایندگی­های خود پرداخت. در مرام­نامه این شرکت آمده است: ما به عنوان شرکت آلمانی با سابقه­ای طولانی و موفق، همواره به تعهدات خود پای بند هستیم.

محصولات شرکت کلوبر

تنوع محصولات کلوبر گستره فراوانی دارد به گونه­ای که در زمینه تولید حدود 2000 نوع از روانکارهای تخصصی فعالیت می­کند. روغن­های صنعتی و روانکارهای کلوبر در صنایعی مانند راه آهن، خودرو سازی، تولید شیشه، پالت و کاغذ، پلاستیک و لاستیک، معادن، نفت و گاز، سیمان، نساجی، صنایع دریایی، غذایی و دارویی کاربرد دارد.

محصولات شرکت کلوبر به طور کلی در گروه­ای زیر دسته بندی می­شوند:

– انواع گریس ها

– روانکاری های سطوح فلزی

– اسپری های روان کننده

– انواع روانکارهای صنعتی

– انواع مهار کنندهی خوردگی

 گریس­ها و انواع روغن­های این شرکت در صنایعی مانند کمپرسور، زنجیرها، یاتاقان ساده، اتصالات و دریچه، چرخ های دنده کاربرد جهانی دارد. اکنون این شرکت با تولید انواع مختلف گریس به یک برند جهانی تبدیل شده­است.

پرفروشترین محصولات این شرکت عبارتند از :

  • گریس کلوبر
  • گریس صابون
  • اسپری گریس
  • گریس پلی اوره
بیشتر

کلوبر | Kluber 6 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم