اطلاعات

محصولات جدید

کمپ ایر | کامپ ایر | CompAir

شرکت کمپ ایر ComAir

CompAir یک شرکت مهندسی و تولیدی است که تحت نظر سازمان مادر «گاردنر دنور» قرار دارد و در زمینه تولید سیستم های کمپروسور فعالیت می­ کند.کمپانی کمپ ایر همچنین در زمینه توليد تجهيزات تهويه، تجهيزات کمپرسورهای پيستونی و تجهيزات بازيافت حرارتی فعالیت می ­کند.

تاریخچه شرکت کمپ ایر

شرکت کمپ اير در شهر ردیچ انگلستان و در سال 1968 از ا...

شرکت کمپ ایر ComAir

CompAir یک شرکت مهندسی و تولیدی است که تحت نظر سازمان مادر «گاردنر دنور» قرار دارد و در زمینه تولید سیستم های کمپروسور فعالیت می­ کند.کمپانی کمپ ایر همچنین در زمینه توليد تجهيزات تهويه، تجهيزات کمپرسورهای پيستونی و تجهيزات بازيافت حرارتی فعالیت می ­کند.

تاریخچه شرکت کمپ ایر

شرکت کمپ اير در شهر ردیچ انگلستان و در سال 1968 از ادغام دو شرکت «هولمن بروس» و «بروم وید» به وجود آمد. البته تا سال 1972 این شرکت با عنوان شرکت بین المللی کمپرسور فعالیت می­کرد اما از آن سال به بعد به کمپ ایر تغییر نام داد. مؤسسین این شرکت هدف از تشکیل آن را سازمانی برای رقابت موثر در بازارهای جهانی ذکر کرده­اند.

سیر زمانی توسعه شرکت:

  •           سال 1801 هولمن بروس تأسیس شد.
  •          سال 1898 بروم وید تأسیس شد.
  •          سال 1968 این دو شرکت ادغام  شدند.
  •          سال 1972 تغییر نام رسمی شرکت به کمپ ایر.

گاردنر دنور، سازمان مادر شرکت کمپ ایرهمچنین دارای نمایندگی­هایی در میلواکی، ویسکانسین ایالات متحده آمریکا و بیش از 30 کشور جهان است.

محصولات شرکت کمپ ایر

شرکتکمپ ایربا دارا بودن شبکه گسترده­ای از شرکت های فروش و توزیع در سراسر جهان، آخرین فناوری روز جهان را در زمینه تولید انواع کمپروسور ارائه می­کند.

تولیدات این شرکت با کارآیی و بهره­وری بالا کمترین آلودگی زیست محیطی را دارند. محصولات این شرکت طیف گسترده­ای از پیچ های چرخشی، چرخشی معکوس،گریز از مرکز و قابل حمل و همچنین تصفیه هوا،کمپرسورهای کلاس جهانی و لوازم جانبی را شامل می­شود.

تولیدات این شرکت در صنایع خوردنی و آشامیدنی، دارویی، شیمیایی، اتومبیل، الکترونیک، تولید صنعتی و... کاربرد دارد.

انواع کمپرسوهای تولیدی شرکت کمپ ایر:

1-      کمپرسورهای روغن کاری شده:

 2 - 5کیلو وات ، 7 - 22کیلو وات، 22 - 30کیلو وات، 30 - 45کیلو وات، 55 - 75کیلو وات،90 - 132کیلو وات، 160 - 250کیلو وات

2-      کمپرسورهای بدون روغن:

سری Ultima شامل دو مرحله­ای و کمپرسورهای متغیر سرعت،  دو مرحله  سری D ، تزریق آبسری DH ، کمپرسورهای گریز از مرکز، طومارسری S بدون روغن، پیستونسری R بدون روغن

3-      تصفیه هوا و لوازم جانبی:

تجهیزات فناوری های خشک کردن هوای فشرده،  فناوری های تصفیه هوای فشرده، فناوری مدیریت میعانات، فناوری تولید نیتروژن

 بازیابی حرارت، کنترلر چند کمپرسور

4-      کمپرسورهای قابل حمل:

C10 - C14 ، C20 - C30 ، C35 - C50 ، C55 - C76 ، C85 - C140 ، C200 - C270

5-      ابزارهای پنوماتیک  CTC43 - CTM130

 

کمپ ایر همچنین نوعی از کمپرسورهای قابل حمل خود را ارائه کرده­است که در زمینه بهره وری انرژی استانداردهای بالایی دارد. در این کمپرسورها از فناوری تراکم فشرده سازی Bi-TurboTurboScrew  استفاده شده است که باعث بالا رفتن میزان راندمان کارایی آنها می­شود. این کمپرسور با مصرف سوخت تا 30٪ کوچکترین و سبکترین کمپرسور در نوع خود است.

 

خرید محصولات شرکت کمپ ایر

برای خرید محصولات شرکت کمپ ایر‌ می‌توانید به فروشگاه اینترنتی روانکاران جهان دیده مراجعه نمایید. شما می‌توانید محصول مورد نظرتان را چه به صورت آنلاین و چه به صورت مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی‌ها خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه خرید می‌توانید با شماره 02126400656 تماس بگیرید.

بیشتر

کمپ ایر | کامپ ایر | CompAir یک محصول وجود دارد.

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم