فروش روغن انتقال گرما ترمینول وی پی1 | روغن Therminol VP1

محصول جدید

روغن انتقال گرما

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

مایع انتقال حرارت Therminol VP-1 یک مایع انتقال حرارت سینتتیک (مصنوعی) با درجه حرارت فوق العاده بالا است که برای پاسخگویی به نیازهای سیستم های فاز بخار یا سیستم فاز مایع طراحی شده است.

برنامه های کاربردی

. چسب ها

. گرمایش رول تقویم

. مواد شیمیایی و پتروشیمیایی

. تقطیر

. اکسترود کردن

. اسید چرب

. فیبرها (الیاف)

. فرمالدئید

. گاز به مایع (gtl)

. تصفیه گاز / شیرین سازی / desulpheriz

. HTF - مواد شیمیایی خوب

. HTF - تولید بیولوژیک الکل

. HTF - تولید بیودیزل

. پالایش روغن روانکاری

. متیل متیل اکریلات (میلی متر)

. پلی استر (pet)

. پالایش

. رزین ها

. csp خورشیدی

. تخصص و تولید مواد شیمیایی دسته ای

. مواد شیمیایی تخصصی

. استایرن

. روغن بلند (Tall oil)

. ترفتالیک اسید (pta)

. بازیابی حرارت ضایعات + orc

ویژگی های کلیدی

. ویسکوزیته پایین

. کنترل دقیق دما

. خواص انتقال حرارت عالی

. سیال انتقال حرارت فاز بخار

فواید عملکرد

. خواص انتقال حرارت عالی—Therminol VP-1 یک مایع انتقال حرارت سینتتیک (مصنوعی) است که ترکیبی از پایداری حرارتی استثنایی و ویسکوزیته کم برای عملکرد کارآمد، قابل اعتماد و یکنواخت در محدوده استفاده بهینه وسیع از +12 تا +400 درجه سانتیگراد (+54 تا +750 درجه فارنهایت) است. Therminol VP-1 بالاترین ثبات حرارتی در تمام مایعات انتقال حرارت آلی را دارد.

. یسکوزیته پایین—Therminol VP-1 دارای ویسکوزیته کم تا +12 درجه سانتیگراد (+54 درجه فارنهایت) است. به دلیل نقطه تبلور +12 درجه سانتیگراد (+54 درجه فارنهایت)، این مایع ممکن است برای جلوگیری از مشکلات عملیاتی نیاز به ردیابی در آب و هوای سردتر داشته باشد.

. سیال انتقال حرارت فاز بخار—Therminol VP-1 ترکیبی از دیفنیل اکسید (DPO) و بیفنیل است. این می تواند به عنوان یک مایع انتقال حرارت مایع یا به عنوان یک وسیله انتقال حرارت متوسط چگالش غلیان تا حداکثر دمای استفاده از آن استفاده شود. قابل استفاده با سایر مایعات دی فنیل اکسید (DPO) / بیفنیل به طور مشابه تشکیل شده و قابل تعویض و مخلوط شدنی است (برای اهداف از بالا یا طراحی).

. کنترل دقیق دما—Therminol VP-1 به دلیل توانایی عملکرد آن به عنوان مایع انتقال حرارت فاز بخار، برای استفاده در سیستم های انتقال حرارت نیاز به کنترل دمای بسیار دقیق، عالی دارد.

دانلود