روغن انتقال حرارت | روغن انتقال گرما | روغن حرارتی فروش روغن حرارتی ترمینول اس پی | روغن Therminol SP نمایش بزرگتر

فروش روغن حرارتی ترمینول اس پی | روغن Therminol SP

محصول جدید

روغن حرارتی

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Therminol SP یک مایع انتقال حرارت سینتتیک (مصنوعی) است که در کاربردهای درجه حرارت متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. مایع Therminol SP برای استفاده در سیستم های گرمایش بدون فشار / کم فشار، غیر مستقیم طراحی شده است. این گرما یک فرایند کارآمد، قابل اعتماد و یکنواخت را بدون نیاز به فشار زیاد فراهم می کند.

برنامه های کاربردی

. آسفالت

. ذخیره آسفالت

. زیست توده - orc

. سیمان - بازیابی حرارت ضایعات + orc

. آب شیرین کن

. گاز به مایع (gtl)

. آسفالت مخلوط داغ

. HTF - تولید بیولوژیک الکل

. HTF - تولید بیودیزل

. تصفیه گاز طبیعی

. فرآوری نفت یا گاز

. بازیافت روغن

. پلیمر و پلاستیک

. بازیابی حرارت ضایعات + orc

. پنل های چوبی

ویژگی های کلیدی

. قابلیت پمپاژ عالی در دمای پایین

. مقاومت عالی در برابر رسوب

. عمر طولانی

فواید عملکرد

. عمر طولانی—سالها کارایی مطمئن و مقرون به صرفه خواهید داشت، حتی اگر سیستم شما به طور مداوم با دمای +300 درجه سانتیگراد (+570 درجه فارنهایت) کار کند. این بدان معناست که نیازی نیست بیش از اندازه مایعات خود را تعیین کنید.

. مقاومت عالی در برابر رسوب—از آنجا که Therminol SP یک مایع سینتتیک (مصنوعی) است، در برابر اثرات اکسیداسیون 10 برابر بهتر از روغنهای معدنی مقاومت می کند، به معنی تشکیل جامدات و اکسیداسیون کمتر است. برای سیستم های بدون نیتروژن بی اثر، مزایای عملکرد قابل توجه است.

. قابلیت پمپاژ عالی در دمای پایین—Therminol SP هنوز هم در دمای -28 درجه سانتیگراد (-18 درجه فارنهایت) قابل پمپاژ است، در مقایسه با برخی روغنهای معدنی که در دماهای زیر -7 درجه سانتیگراد (20 درجه فارنهایت) پمپ نمی شوند. با استفاده از Therminol SP، سیستم مایع انتقال حرارت شما می تواند به سرعت و به راحتی راه اندازی شود.

دانلود