روغن ترانس | روغن ترانسفورماتور | روغن عایق الکتریکی فروش روغن عایق الکتریکی نیناس نیترو لیبرا اس ای-جی ایکس | روغن Nynas Nyt... نمایش بزرگتر

فروش روغن عایق الکتریکی نیناس نیترو لیبرا اس ای-جی ایکس | روغن Nynas Nytro Libra SA-GX

محصول جدید

روغن عایق الکتریکی

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

به خصوص برای بازار آفریقای جنوبی فرموله شده است، Nynas Nytro Libra SA-GX یک روغن با درجه بالا مهار شده است. مطابق با NRS 079-1: 2004 و برای ارائه مقاومت قوی در برابر تخریب روغن، Nynas Nytro libra SA-GX پایداری اکسیداسیون عالی برای عمر طولانی تر یک ترانسفورماتور با نگهداری کمتر فراهم می کند.

طراحی شده برای کارهای سنگین

این محصول بطور ویژه برای استفاده در تجهیزات برقی پر از روغن تولید شده است - از جمله ترانسفورماتورهای قدرت و توزیع، یکسو کننده ها (رکتی فایرها)، قطع کننده های مدار و سوئیچ ها.

عملکرد و مزایا

انتقال حرارت بسیار خوب است. با تشکر از ویسکوزیته پایین و شاخص گرانروی، این درجه فوق العاده ویژگی های انتقال حرارت بسیار خوب را ارائه می دهد، اطمینان حاصل می کند که گرما به طور موثر از هسته و سیم پیچ خارج می شود.

پایداری اکسیداسیون عالی است. توسعه و تدوین شده برای ارائه حداکثر مقاومت در برابر تخریب روغن، این درجه پایداری اکسیداسیون فوق العاده برای افزایش عمر ترانسفورماتور و حداقل نگهداری را فراهم می کند.

دارای خواص درجه حرارت بسیار خوب است. ویژگی های نفتنیک به ترانسفورماتور اجازه می دهد تا در کمترین درجه حرارت ممکن - بدون استفاده از دپرسنت های نقطه ریزش - شروع به کار کند.

استحکام دی الکتریک بالا. این روغن عایق، در صورت صحیح انبارداری و مدیریت آنها هر دو سخت ترین خواسته ها در مورد قدرت دی الکتریک را برآورده می کند و فراتر می رود.

توضیحات محصول

Nytro Libra SA-GX الزامان مورد نیاز برای NRS 079-1:2004 را برآورده می کند. Nynas این محصول را به صورت درجه بالا طبقه بندی می کند.

Nytro Libra SA-GX به شدت تجزیه و تحلیل می شود و آزمایش های خوردگی زیر را پشت سر می گذارد:

- ASTM D1275 method B

- IEC 62535

PCB: طبق ASTM D 4059 قابل ردیابی نیست.

DBDS: برای استفاده از روش GC-AED قابل تشخیص نیست.

دانلود