روغن ترانس | روغن ترانسفورماتور | روغن عایق الکتریکی فروش روغن عایق الکتریکی نیناس نیترو 11جی بی ایکس-یو اس | روغن Nynas Nytr... نمایش بزرگتر

فروش روغن عایق الکتریکی نیناس نیترو 11جی بی ایکس-یو اس | روغن Nynas Nytro 11GBX-US

محصول جدید

روغن ترانس

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Nynas Nytro 11GBX-US روغن ترانسفورماتور ASTM D3487 نوع II است. توسعه داده شده و فرموله شده برای مقاومت در برابر تخریب روغن، ثبات اکسیداسیون خوبی را برای عمر طولانی تر برای ترانسفورماتور با نگهداری کمتر فراهم می کند.

طراحی شده برای کارهای سنگین

این محصول بطور ویژه برای استفاده در تجهیزات برقی پر از روغن تولید شده است - از جمله ترانسفورماتورهای قدرت و توزیع، یکسو کننده ها (رکتی فایرها)، قطع کننده های مدار و سوئیچ ها.

عملکرد و مزایا

انتقال حرارت خوب است. با تشکر از ویسکوزیته پایین و شاخص گرانروی، این درجه فوق العاده ویژگی های انتقال حرارت بسیار خوب را ارائه می دهد، اطمینان حاصل می کند که گرما به طور موثر از هسته و سیم پیچ خارج می شود.

پایداری اکسیداسیون قابل اعتماد. این درجه تولید و فرموله شده است تا مقاومت خوبی در برابر تخریب روغن داشته باشد، این درجه همچنین مقاومت پایداری اکسیداسیون را برای افزایش عمر ترانسفورماتور و حداقل نگهداری فراهم می کند.

دارای خواص درجه حرارت بسیار خوب است. ویژگی های نفتنیک به ترانسفورماتور اجازه می دهد تا در کمترین درجه حرارت ممکن - بدون استفاده از دپرسنت های نقطه ریزش - شروع به کار کند.

استحکام دی الکتریک بالا. این روغن عایق، در صورت صحیح انبارداری و مدیریت آنها هر دو سخت ترین خواسته ها در مورد قدرت دی الکتریک را برآورده می کند و فراتر می رود.

توضیحات محصول

Nytro 11GBX-US یک روغن مهار شده است و شرایط ASTM D 3487 Type II را برآورده می کند. Nynas این محصول را به عنوان یک کلاس فوق العاده طبقه بندی می کند.

Nytro 11GBX-US به شدت تجزیه و تحلیل می شود و آزمایش های خوردگی زیر را پشت سر می گذارد:

- ASTM D 1275 method B

- IEC 62535

- DIN 51353

PCB: طبق ASTM D 4059 قابل ردیابی نیست.

DBDS: برای استفاده از روش GC-AED قابل تشخیص نیست.

دانلود