روغن دنده صنعتی فروش روغن دنده صنعتی شل اومالا اس2 جی ایکس 100 | روغن Shell Omala S2 GX 100 نمایش بزرگتر

فروش روغن دنده صنعتی شل اومالا اس2 جی ایکس 100 | روغن Shell Omala S2 GX 100

محصول جدید

روغن دنده صنعتی

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Shell Omala S2 GX 100 روغن با فشار شدید (EP) با کیفیت بالا که در درجه اول برای روغنکاری گیربکس های صنعتی سنگین طراحی شده است. ظرفیت حمل بار بالا، محافظت در برابر میکروپیتینگ و سازگاری با مهر و موم ها و رنگ ها، برای ارائه عملکرد عالی در کاربردهای چرخ دنده محصور شده است.

عملکرد، ویژگی ها و مزایا

. ماندگاری طولانی روغن از طریق پایداری اکسیداسیون و مقاومت در برابر تنش گرمایی - منجر به کاهش هزینه کل مالکیت می شود

روغن Shell Omala S2 GX 100 برای کاهش خطر تجزیه حرارتی و شیمیایی در طول بازه نگهداری فرموله شده است. در برابر بارگذاری حرارتی بالا و در برابر تشکیل لجن مقاومت می کند تا قابلیت افزایش عمر روغن حتی با دمای عمده روغن را تا +100 درجه سانتی گراد فراهم کند.

. محافظت عالی در برابر سایش و میکروپیتینگ

Shell Omala S2 GX 100 فرموله شده است که از ظرفیت حمل بار عالی و عملکرد میکروپیتینگ برخوردار باشد و عمر طولانی آن را فراهم می کند.

. راندمان سیستم دنده با عملکرد بهینه سازی جداسازی آب، کنترل خوردگی و فوم حفظ می شود

Shell Omala S2 GX 100 ترکیبی از قابلیت عالی برای ریختن آب، محافظت در برابر خوردگی و تمایل به تشکیل کف کم را نشان می دهد.

آب می تواند خستگی سطحی دنده ها و یاتاقان ها و همچنین ایجاد خوردگی آهنی در سطوح داخلی را تا حد زیادی تسریع کند. محافظت عالی در برابر خوردگی، حتی در صورت آلودگی توسط آب دریا و جامدات فراهم می شود.

روغن به گونه ای طراحی شده است که پتانسیل کف را به حداقل می رساند، که اغلب در برنامه هایی که زمان اقامت مخزن روغن در آنها حاشیه است تجربه می شوند.

پایداری برشی عالی، پایداری ویسکوزیته را در طی بازه سرویس حفظ می کند.

راندمان سیستم بیشتر از طریق سازگاری با مهر و موم های محبوب، درزگیرها و چسب های مهندسی به دست می آید تا از نشتی جلوگیری کند. Shell Omala S2 GX 100 با تکمیل رنگ شایع سازگار است.

برنامه های کاربردی اصلی

. سیستم های چرخ دنده صنعتی محصور شده

تکنولوژی Shell Omala S2 GX 100 فرمولاسیون فشار شدید (EP) بسیار مؤثر را فراهم می کند که به طور خاص برای گیربکس های صنعتی محصور شده مورد استفاده در فولاد روی فولاد، مارپیچ، مخروطی، یا درایو های دنده سیاره ای، از جمله سیستم های بسیار پر بار با سیستم های چلپ چلوپ یا گردش اجباری طراحی شده است.

Shell Omala S2 GX 100 همچنین برای روانکاری برنامه های کاربردی غیر دنده مناسب است، که شامل یاتاقان ها و سایر اجزای فولاد بر روی فولاد با سیستم های چلپ چلوپ یا گردش اجباری است.

. برنامه های کاربردی دیگر

شل طیف گسترده ای از محصولات دیگری را برای سایر تجهیزات دنده ای که نیازهای خاص خود را دارند ارائه می دهد

. Shell Omala S4 GXV برای سیستم های دنده ای توصیه می شود که یک روان کننده سینتتیک (مصنوعی) مشخص شود، جایی که طولانی ترین طول عمر مورد نیاز است، یا هنگام کار در محیط هایی که تغییرات زیادی در دما دارند.

. Shell Omala S5 Wind 320 برای درایوهای دنده اصلی توربین بادی توصیه می شود.

. Shell Omala S4 WE ، Shell Morlina S4 B و Shell Omala S1 W برای درایوهای چرخ کرم توصیه می شود.

. برای کاربردهای دنده خودرو باید از روغن مناسب Shell Spirax استفاده شود.

. برای سیستم های دنده دار یا سایر برنامه های کاربردی که یک واحد تصفیه را بهتر از 5 میکرون دارد، لطفاً قبل از استفاده از Shell Omala S2 GX با مشاور فنی محلی و متخصص برنامه محصول شل خود مشورت کنید.

مشخصات، مصوبات و توصیه ها

مطابق با الزامات:

. (ISO 12925-1 Type CKD (ISO 100

. (ISO 12925-1 Type CKC (ISO 100

. (DIN 51517- Part 3 CLP (ISO 100

. (AGMA EP 9005- F16 (ISO 100

. (AIST (US Steel) 224 (ISO 100

. (Fives Cincinnati: P-76 (ISO 100

تأیید یا توصیه شده توسط:

. Siemens AG

Shell Omala S2 GX 100 توسط زیمنس AG برای استفاده در واحدهای چرخ دنده فلندر، مخروطی، مورب، سیاره ای و دریایی تأیید شده است.

خصوصیات بدنی معمولی

ویسکوزیته کینماتیک : 100

محدوده دما

-24 تا +230 درجه سانتی گراد

دانلود