روغن دنده صنعتی فروش روغن دنده صنعتی شل اومالا اس2 جی 100 | روغن Shell Omala S2 G 100 نمایش بزرگتر

فروش روغن دنده صنعتی شل اومالا اس2 جی 100 | روغن Shell Omala S2 G 100

محصول جدید

روغن دنده صنعتی

نام قبلی: Shell Omala 100

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

نام قبلی: Shell Omala 100

 

Shell Omala S2 G 100 روغن افراطی با کیفیت بالا طراحی شده در درجه اول برای روانکاری چرخ دنده های صنعتی سنگین. ظرفیت بار بالا و ویژگی های ضد اصطکاک ترکیب شده برای ارائه عملکرد برتر در چرخ دنده ها.

 

عملکرد ، ویژگی ها و مزایا

. عمر طولانی روغن-صرفه جویی در نگهداری

Shell Omala S2 G 100 برای مقاومت در برابر تجزیه حرارتی و شیمیایی در طول دوره تعمیر و نگهداری فرموله شده است. مقاومت در برابر بارگذاری حرارتی بالا و مقاومت در برابر تشکیل لجن به منظور افزایش قابلیت عمر روغن تا 100 درجه سانتی گراد در استفاده های خاص.

. پوشش عالی و حفاظت در برابر خوردگی

ظرفیت حمل بار عالی دنده دندانه دار و سایش بلبرینگ را در هر دو جزء فولاد و برنز کاهش می دهد. Shell Omala S2 G 100 دارای حفاظت عالی خوردگی،حفاظت از هر دو جزء فولاد و برنز،حتی در صورت آلودگی با آب و مواد جامد می باشد.

. نگهداری بهره وری سیستم

Shell Omala S2 G 100 دارای خواص جداسازی آب بسیار عالی است،به طوری که آب اضافی را می توان به راحتی از سیستم روانکاری تخلیه کرد تا طول عمر چرخ دنده ها افزایش یابد و روانکاری موثر با مناطق تماس حاصل شود.

 

برنامه اصلی

. سیستم دنده صنعتی محصور شده

Shell Omala S2 G 100 با استفاده از یک سیستم افزودنی مضر گوگرد و فسفر برای ارائه یک عملکرد فشار شدید طراحی شده است که با استفاده از گیربکس های فولادی و دنده های دنده های اسپیلکس،امکان استفاده بدون دردسر را در اکثر گیربکس های صنعتی در محوطه فراهم می کند.

. چرخ دنده های لود شده به شدت

Shell Omala S2 G 100 دارای یک سیستم افزودنی فشار قوی (EP) مؤثر که به آنها اجازه می دهد تا در سیستم دنده بسیار پر بار استفاده شوند.

. سایر برنامه ها

Shell Omala S2 G 100 مناسب برای روانکاری یاتاقان و اجزای دیگر در سیستم روانکاری گردش روغن و چلپ چلوپ می باشد. برای کرم های لود شده بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. برای چرخ دنده های هیپویدی خودرو،باید از روغن Shell Spirax استفاده شود.

 

مشخصات، تصویب و توصیه ها

. انتقال قدرت متنون David Brown 2E

. مطابق با مشخصات MAG p-63

. فولاد US 224

. AMGA EP 9005 - EO2

. ISO 12925-1 از نوع CKD

. DIN 51517 - قسمت 3 (CLP)

 

بهداشت، ایمنی و محیط زیست

. راهنمایی در مورد بهداشت و ایمنی درمورد مواد در مشخصات فنی امنیتی موجود می باشد.

. حفاظت از محیط زیست

روغن مورد استفاده را به یک نقطه جمع آوری مجاز منتقل کنید. با خاک یا آب تخلیه نکنید.

دانلود