روغن دنده PAG فروش روغن دنده صنعتی شل اومالا اس3 دبلیو 100 | روغن Shell Omala S3 W 100 نمایش بزرگتر

فروش روغن دنده صنعتی شل اومالا اس3 دبلیو 100 | روغن Shell Omala S3 W 100

محصول جدید

روغن دنده %100 محلول در آب

نام قبلی: Neptune Gear N109

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 به طور کامل فرموله شده، روان کننده دنده با عملکرد بالا برای چرخ دنده های بسته صنعتی از جمله چرخ دنده های کرم است. روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 برای تهیه روغنکاری، پایداری و عمر مفید بیشتر فرموله شده است. این روان کننده دنده برای کاربردهای صنعتی طراحی شده است، با تأکید ویژه بر کاربردهایی که نشت در آب به روانکار مناسب محیط زیست نیاز دارد.

عملکرد، ویژگی ها و مزایا

. میزان سایش کاهش یافته

روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 عملکرد ضد سایش را در طیف گسترده ای از دما با حمل بار استثنایی فراهم می کند. طبق آزمایش ASTM D7043 و FZG به عنوان مایع ضد سایش (AW) درجه بندی می شود.

. غیر شکننده

روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 باعث براقیت نمی شود و مطابق با قانون Sheen قانون آب پاک ایالات متحده است.

. حلالیت در آب

روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 سنگین تر از آب است و باعث تجمع زیستی نمی شود.

. پایداری هیدرولیتیک

روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 در حضور آب هیدرولیز نخواهد شد. این سیستم های هیدرولیکی را از کاهش عمر تجهیزات و خرابی بالقوه سیستم به دلیل وجود اسیدهای مضر (افزایش مقادیر تعداد اسید کل) محافظت می کند.

. سرویس همه آب و هوا

با شاخص ویسکوزیته بالا و نقطه ریزش کم، ممکن است از روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 در تمام طول سال استفاده شود و تغییرات فصلی را از بین ببرد. روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 ممکن است جایگزین روغنهای درجه گرانروی متعدد شود.

. سازگاری مواد

روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 به طور معمول با روغن های نفتی قابل حل نیست. این مایع با مهر و موم ها و شیلنگ هایی که معمولاً در سیستم های دنده مشاهده می شود سازگار است. برای اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری مربوط به رنگ ها، پلاستیک ها و الاستومرها با Shell تماس بگیرید.

. مهر

روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 با بسیاری از الاستومرهای معمولی و با کارایی بالا سازگار است. برای اطلاعات بیشتر با توزیع کننده محلی شل تماس بگیرید.

. قابلیت تجزیه بیولوژیکی و سمیت در آب

روان کننده دنده Shell Omala S3 W 100 روش های آزمون OECD به ترتیب 201، 202 و 203 برای جلبک ها، بی مهرگان و ماهی ها "غیر سمی" طبقه بندی می شود. این محصول در موجودات موجود در محیط زیست تجمع نمی یابد.

برنامه های کاربردی اصلی

. مایع Shell Omala S3 W 100 برای استفاده در کاربردهایی مانند اسکله و تجهیزات متحرک دریایی، جنگلداری، جابجایی زغال سنگ، شهربازی، برج های خنک کننده، توربین های بادی و عملیات صنعتی ایده آل است.

مشخصات، مصوبات و توصیه ها

. VGP 2013

. Shell Omala S3 W 100 مطابق با الزامات مجوز شناور عمومی آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده در سال 2013 برای استفاده در کاربردهای دریایی است. در صورت مقایسه با روغن های معدنی، در صورت نشت یا ریزش تصادفی، اثرات زیست محیطی آن کاهش می یابد.

محدوده دما

-42 تا +225 درجه سانتی گراد

دانلود