روغن شستشو | روغن فلاشینگ فروش روغن شستشو ترمینول اف اف | روغن Therminol FF نمایش بزرگتر

فروش روغن شستشو ترمینول اف اف | روغن Therminol FF

محصول جدید

روغن شستشو (فلاش)

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Therminol FF اولین مایع شستشوی سینتتیک (مصنوعی) برای سیستم های انتقال حرارت فاز مایع است. رسوبات از مایعات اکسیده شده، گرما خفیف شده یا مایع آلوده شده، می تواند سطوح داخلی را تهدید کند، بنابراین تمیز کردن سیستم قبل از شارژ شدن با مایعات جدید ضروری است.

برنامه های کاربردی

. مواد شیمیایی تخصصی

. سیال شستشوی سیستم

ویژگی های کلیدی

. سازگار با مایع جدید

. تاثیر گذار

. سریع و آسان

. کم هزینه تر

. ایمنی

فواید عملکرد

. سریع و آسان–استفاده از Therminol FF برای شستشوی سیستم آلوده شده شما سریعتر از تمیز کردن مواد شیمیایی است و نیاز به خرابی کمتری دارد. دلیل این است که شما به راحتی مایعات قدیمی را تخلیه می کنید، Therminol FF را اضافه کرده و با مایع انتقال حرارت جدید خود گردش می کنید، تخلیه می کنید و دوباره پر می کنید.

. کم هزینه تر–Therminol FF یک عنصر اصلی یک جایگزین کم هزینه برای تمیز کردن شیمیایی یک سیستم انتقال حرارت است که حاوی سیال انتقال حرارت آلی به شدت تخریب شده یا آلوده شده است.

. سازگار با مایع جدید–Therminol FF با بیشتر مایعات انتقال حرارت آلی سازگار و قابل انعطاف است، به این معنی که برای تمیز کردن سیستم نیاز به خرابی کمتری است.

. ایمنی–Therminol FF یک هیدروکربن سینتتیک (مصنوعی) با نقطه اشتعال بالا و نقطه جوش اولیه بالا است و استفاده از آن را نسبت به سایر حلال های تمیز کننده بسیار ایمن تر می کند.

. تاثیر گذار–برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد روش صحیح تمیز کردن، متخصص ترمینول شما می تواند در ایجاد پارامترهای لازم مورد نیاز برای به حداکثر رساندن کارآیی فرایند شستشو به شما کمک کند.

دانلود