روغن هیدرولیک صنعتی فروش روغن هیدرولیک شل ای دبلیو هیدرولیک اویل اس2 32 | روغن Shell AW Hydraulic Oil S2 32 نمایش بزرگتر

فروش روغن هیدرولیک شل ای دبلیو هیدرولیک اویل اس2 32 | روغن Shell AW Hydraulic Oil S2 32

محصول جدید

مایع هیدرولیک صنعتی

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Shell AW Hydraulic Oil S2 32 یک مایع هیدرولیک ضد سایش با کیفیت بالا است که باعث محافظت و کارایی مقرون به صرفه و قابل اعتماد در هر دو کاربرد صنعتی ساکن و سیار در شرایط عملیاتی عادی و فواصل استاندارد روغن می شود.

عملکرد، ویژگی ها و مزایا

. مقاوم در برابر اکسیداسیون

Shell AW Hydraulic Oil S2 32 با یک سیستم آنتی اکسیدان طراحی شده است که به جلوگیری از اکسیداسیون مایع کمک می کند. مقاومت در برابر اکسیداسیون به جلوگیری از تشکیل لجن و لاک کمک خواهد کرد. نتایج تست ASTM D943 TOST عملکرد بسیار خوبی را نشان می دهد (> 5000 ساعت) Shell AW Hydraulic Oil S2 32 از نظر رطوبت از پایداری خوبی برخوردار است، این امر به تضمین عمر کافی مایعات کمک می کند و خطر خوردگی و زنگ زدگی را کاهش می دهد.

. عملکرد ضد سایش

Shell AW Hydraulic Oil S2 32 با فناوری اثبات شده ضد سایش فرموله شده است تا در طیف گسترده ای از شرایط عملیاتی مؤثر باشد. این محصول با هدف مطابقت با استانداردهای عملکرد آزمایشات اصلی پره های OEM و پمپ پیستونی طراحی شده است.

. راندمان سیستم

Shell AW Hydraulic Oil S2 32 به منظور افزایش کارایی کلی سیستم های هیدرولیک صنعتی و سیار طراحی شده است. رهاسازی سریع هوا، جداسازی سریع آب، فیلتر پذیری عالی و رفتار کم کف، همگی به نظافت سیستم های هیدرولیک، کارآمدتر و پربارتر کمک می کنند.

برنامه های کاربردی اصلی

. سیستم های هیدرولیک صنعتی

مناسب برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی که تغییرات دما و الزامات تصفیه آنها در حد متوسط باشد. برای کارهایی که به پنجره کار با دمای گسترده نیاز دارند، استفاده از سری Tellus S2 VX را در نظر بگیرید.

. سیستم های انتقال قدرت سیال هیدرولیک متحرک

Shell AW Hydraulic Oil S2 32 برای استفاده در تجهیزات متحرک مانند جرثقیل ها و بیل های مکانیکی مناسب است در جاهایی که تغییر در شرایط دمای محیط رخ می دهد Tellus S2 VX توصیه می شود.

. سیستم های ایستا (ساکن) قدیمی تر

یک راه حل مقرون به صرفه که در آن نشتی یک مشکل است، Shell AW Hydraulic Oil S2 32 محافظت و عملکرد اساسی همه جانبه را ارائه می دهد.

. سایر برنامه های کاربردی

مناسب به عنوان روان کننده استفاده عمومی که در آن روغن معدنی اساسی با خاصیت ضد خوردگی و ضد اکسیداسیون لازم است. برای برنامه های کاربردی تر و تخصصی تر، لطفاً با نماینده شل خود در زمینه انواع پیشرفته مایعات هیدرولیک Shell برای سیستمهایی که استرس در مایعات زیاد است، و تصفیه فوق العاده ریز و شیرآلات کنترل پیشرفته استفاده کنید.

مشخصات، مصوبات و توصیه ها

طراحی شده برای پاسخگویی به الزامات زیر است:

. (Parker Denison Hydraulics (HF-0, HF-1, HF-2

. (Cincinnati Fives (Cincinnati Machine P-68, P70, P69

. Eaton E-FDGN-TB002-E

. (ISO 11158 (HM fluids

. ASTM D6158-05

. DIN 51524 Part 2 HLP type

سازگاری و قابلیت انطباق

. سازگاری

Shell AW Hydraulic Oil S2 32 برای استفاده در بیشتر پمپ های هیدرولیک مناسب است. با این حال، لطفاً قبل از استفاده در پمپ های حاوی اجزای اندود نقره، با نماینده Shell خود مشورت کنید.

. سازگاری مایع

Shell AW Hydraulic Oil S2 32 با اکثر مایعات هیدرولیک مبتنی بر روغن معدنی سازگار است. با این حال، مایعات هیدرولیک روغن معدنی نباید با سایر مایعات مخلوط شوند (به عنوان مثال مایعات قابل قبول از نظر زیست محیطی یا مقاوم در برابر آتش).

خصوصیات بدنی معمولی

ISO Viscosity Grade : 32

محدوده دما

-30 تا +218 درجه سانتی گراد

دانلود