روغن کمپرسور هوا فروش روغن کمپرسور سالیر 24کا تی | روغن Sullair 24KT نمایش بزرگتر

فروش روغن کمپرسور سالیر 24کا تی | روغن Sullair 24KT

محصول جدید

مایع با طول عمر طولانی برای کمپرسورهای ثابت

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

یک مایع نیمه آلی مبتنی بر سیلیکون، Sullair 24KT استاندارد طلای روان کننده های کمپرسور است. از آنجا که فاقد فاصله تغییر توصیه شده است، هیچگونه تغییر بحرانی در مایع مورد نیاز نیست - فقط نگهداری گاه به گاه، که ممکن است شامل مایع خاموش ممتاز سالانه باشد.

. ایده آل برای کمپرسورهای در حال کار 24/7

. بدون هزینه های دفع مایع

. سازگاری با اجزای کمپرسور برای عمر طولانی

. عملکرد اوج در محدوده دمای وسیعی

. بدون رسوب های لاک، لجن یا کربن

مایع طولانی مدت که هزینه های نگهداری را کاهش می دهد

Sullair توسعه داده شده 24KT در رابطه با Dow Corning است. 24KT با ساختار سیلیکونی نیمه ارگانیک خود، در دماهای نرمال کار تجزیه نمی شود. در فشار و درجه حرارت عامل توصیه شده Sullair’s، کاملاً واضح است - پایان عمر مفید آن قابل پیش بینی نیست.

ویژگی ها و مزایا

پاک کننده کارها

با 24KT، هیچ لک، لجن یا تشکیل کربن مرتبط با مایعات کمپرسور معمولی وجود ندارد. حلالیت کم مایع پایه سیلیکون به معنی 24KT می تواند در محیط های بسیار آلوده اجرا شود در حالی که اسیدیته را در سیستم روانکاری به حداقل می رساند.

از مؤلفه ها محافظت می کند

24KT قطعات سیستم کمپرسور داخلی را پوشانده و از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری می کند. و با حفظ ویسکوزیته ثابت در طیف گسترده ای از دماها، 24KT به اطمینان از روانکاری عالی و عمر طولانی تر یاتاقان کمک می کند.

بیشتر دوام دارد

24KT از نظر شیمیایی بی اثر است. بنابراین، هیچ در هم شکستن مایع وجود ندارد. به علاوه 24KT امولسیون نمی شود و بنابراین آب را حفظ نمی کند.

پشتیبانی جامع

Sullair و توزیع کنندگان ما با متخصصان سیال آماده هستند که می تواند به شما در رابطه با هرگونه مسائل یا سؤال مربوط به سیالات کمک کند. برنامه منحصر به فرد تجزیه و تحلیل سیالات کمپرسور ما به شما کمک می کند تا مایعات خود را ارزیابی کنید و داده هایی را برای پشتیبانی از تاریخچه عملکرد روانکار، فواصل تغییر و شرایط محیطی که ممکن است بر مایعات شما تأثیر بگذارد، فراهم می کند.

دانلود