روغن کمپرسور هوا فروش روغن کمپرسور هوا سال ایر ای دبلیو اف | روغن Sullair AWF نمایش بزرگتر

فروش روغن کمپرسور هوا سال ایر ای دبلیو اف | روغن Sullair AWF

محصول جدید

روغن کمپرسورهای قابل حمل

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

(AWF (All Weather Fluid برای مقابله با شرایط چالش برانگیز توسط کمپرسورهای هوا اسکرو روتاری (پیچ دوار) قابل حمل فرموله شده است. این روغن چند ویسکوزیته، بسیار تصفیه شده، مایع مبتنی بر نفت، ترکیبی از راه اندازی آسان در هوای سرد و گرمای بالا را با استفاده از روانکاری فوق العاده در شرایط گرم و شدید ترکیب می کند.

. طراحی شده برای شرایط آب و هوایی شدید

. عمر طولانی - تا 1500 ساعت

. عالی برای تغییرات دما و محیط های کثیف

. در شرایط کار گرم در برابر لاک بسیار مقاوم است

. در شرایط مرطوب بسیار تحمل پذیر آب است

سیال انتخاب برای خواستار شرایط عملیاتی

کمپرسورهای هوا قابل حمل بیشتر عمر کاری خود را در خارج می گذرانند، غالباً در هوای شدید. مایعات اسکرو روتاری (پیچ دوار) معمولی با کاهش دما ضخیم تر می شوند و باعث می شوند در هنگام شروع کار روتورها بکشند و تولید و حفظ انرژی کافی را برای موتورها دشوار کنند. در دمای بالا، آب و هوای مرطوب یا سرویس شدید، مایعات معمولی ممکن است ویسکوزیته و تحمل آب را از دست بدهند و باعث کاهش عمر خدمات می شوند.

ویژگی ها و مزایا

دوام طولانی

با ثبات فوق العاده ویسکوزیته و مقاومت در برابر اکسیداسیون، AWF بیشتر از مایعات معمولی عمر دارد. با داشتن Sullair،AWF دوره تخلیه کمپرسور را تا چهار برابر بیشتر از سایر مایعات نفتی توصیه می کند. این بدان معناست که جابجایی های کمتر، مدت از کار افتادگی کمتر و هزینه های نگهداری کمتر است.

سیستم های کمپرسور را محافظت می کند

AWF با آلودگی های اکسیداسیون در هوای ورودی که می تواند زنگ زدگی و خوردگی سطوح داخلی باشد، مبارزه می کند. مواد افزودنی ویژه قبل از ایجاد رسوبات مضر، آلودگی ها را حل کرده یا به حالت تعلیق در می آورند. این مواد افزودنی همچنین آلاینده های اسیدی موجود در هوا را خنثی می کنند تا اسیدها نتوانند به سطوح فلزی حمله کنند.

در تفکیک آب عالی است

در هر شرایط کاری، کمپرسورهای هوا بخار آب را جذب می کنند که در طی چرخه فشرده سازی، درون آب متراکم می شوند - اغلب چندین گالن در یک تغییر واحد. با تحمل عالی در برابر آب، AWF امکان جداسازی آسان را فراهم می کند که برای ماندگاری طولانی مایع ضروری است.

از اجزای الاستومر محافظت می کند

AWF از نظر شیمیایی با الاستومرهای موجود در حلقه های O و مهر و موم های کمپرسور Sullair سازگار است و به محافظت در برابر خرابی آنها کمک می کند.

از بین رفتن مایع را کاهش می دهد

ترکیب با دقت متعادل AWF جداسازی هوا / مایع را به حداکثر می رساند، حمل را محدود می کند تا مایع کمتری برای خاموش شدن لازم باشد. خواص سیال با مواد و تنظیمات طراحی در جداکننده هوا / سیال مطابقت دارند.

پشتیبانی جامع

Sullair و توزیع کنندگان ما با متخصصان مایع آماده هستند که می توانند به شما در مورد هرگونه مسائل یا سؤالات مربوط به سیال کمک کنند. برنامه منحصر به فرد تجزیه و تحلیل سیالات کمپرسور ما به شما کمک می کند تا مایعات خود را ارزیابی کنید و داده هایی را برای پشتیبانی از تاریخچه عملکرد روانکار، فواصل تغییر و شرایط محیطی که ممکن است بر مایعات شما تأثیر بگذارد، فراهم می کند.

دانلود