روغن کمپرسور هوا فروش روغن کمپرسور هوا سولیر اچ ال پی 1500 | روغن Sullair HLP 1500 نمایش بزرگتر

فروش روغن کمپرسور هوا سولیر اچ ال پی 1500 | روغن Sullair HLP 1500

محصول جدید

روان کننده کمپرسور قابل حمل فشار بالا

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

HPL 1500 مایع هیدروکربن سینتتیک (مصنوعی) چند ویسکوزیته، بسیار تصفیه شده است. به طور خاص برای بهینه سازی عملکرد در کارهای سنگین، برنامه های فشار قوی، HPL 1500 در برنامه های سخت مانند حفاری نفت و خدمات خط لوله که نیاز به کارایی بالا و فواصل طولانی برای تغییر سیال دارند، فرموله شده است.

. برای کمپرسورهای قابل حمل 350 psi و بالاتر طراحی شده است

. فاصله تغییر در کلاس 1500 ساعته

. در برابر لجن و لاک مقاومت می کند

. سریعتر شروع می شود و سردتر می شود

. محافظت پیشرفته در برابر سایش و خوردگی را فراهم می کند

Sullair HPL 1500 فرموله شده است تا ضمن فراهم آوردن محافظ استثنایی دستگاه در سرویس سرد یا گرم شدید، امکان شروع آسان در هوای سرد و گرم شدن سریع را فراهم کند. فرمول پیشرفته آن مایعات خاص هیدروکربن سینتتیک (مصنوعی) را با مواد افزودنی تشکیل می دهد که مقاومت استثنایی در برابر اکسیداسیون و تخریب حرارتی را تضمین می کند. HPL 1500 با طراحی در دمای -20 تا +125 درجه فارنهایت (-32 تا +52 درجه سانتیگراد) از شاخص ویسکوزیته بالایی برخوردار است که روانکاری مؤثر را تضمین می کند، خصوصاً در مورد نیازهای دمای بالا از برنامه های فشار قوی.

ویژگی ها و مزایا

بیشتر دوام دارد

با پایداری ویسکوزیته بالا و مقاومت در برابر اکسیداسیون، ثابت شده است که HPL 1500 تا حد قابل توجهی طولانی تر از مایعات معمولی است - معمولاً 1500 ساعت بدون تغییر مایعات.

سریعتر شروع می شود

در حالی که بیشتر مایعات کمپرسور اسکرو روتاری (پیچ دوار) قابل حمل معمولی با ضعف دمای محیط ضخیم می شوند، مایع چند ویسکوزیته HPL 1500 اجازه می دهد تا شروع در هوای سرد و گرم بالا راحت تر شود.

خنک تر عمل می کند

HPL 1500 با دارا بودن شاخص ویسکوزیته بالا، روانکاری قابل اعتماد و مؤثر را در دمای بالا کار می کند; در هوای گرم، سرد و مرطوب; و در سرویس سخت.

لجن و ساخت لاک را کنترل می کند

فرمول HPL 1500 با ارائه مقاومت فوق العاده در برابر لجن و لاک که می تواند روتورها را بپوشاند و کولرهای روغنی، جداکننده ها و فیلترها را محدود کند، عمر سیال را افزایش می دهد. این امر باعث کاهش تعمیر و نگهداری و خرابی می شود و رسوبات پایین دست را که می تواند مانع عملکرد و عمر مفید شود، محدود می کند.

پشتیبانی جامع

Sullair و توزیع کنندگان ما با متخصصان مایع آماده هستند که می توانند در مورد هرگونه مسائل یا سؤالات مربوط به سیال به شما کمک کنند. برنامه منحصر به فرد تجزیه و تحلیل سیالات کمپرسور ما به شما کمک می کند تا مایعات خود را ارزیابی کنید و داده هایی را برای پشتیبانی از تاریخچه روانکاری خود، فواصل تغییر و شرایط محیطی که ممکن است بر مایعات شما تأثیر بگذارد، فراهم می کند.

دانلود