فروش گریس آلومینیم کمپلکس توتال کوپال او جی ال 1 | گریس TOTAL COPAL OGL 1

محصول جدید

گریس صابون آلومینیوم کمپلکس با فشار شدید (EP)

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

TOTAL COPAL OGL 1 گریس صابون آلومینیوم کمپلکس با فشار شدید (EP) حاوی روان کننده های جامد برای چرخ دنده های باز لود شده می باشد.

برنامه های کاربردی

. TOTAL COPAL OGL 1 عمدتا برای استفاده در چرخ دنده های باز طراحی شده است، در صورتی که یک کلاس NLGI 1 مورد نیاز باشد.

. TOTAL COPAL OGL 1 به طور خاص برای sugar mill brasses تولید شده است. همچنین برای هر یاتاقان مجله ای بسیار لود شده که به آرامی در حال چرخش است و همچنین در یاتاقان های بارگیری شده بسیار سنگین در شرایط سخت تر (شوک، بارهای بالا، مقدار زیاد آب، ...) یا برای کاربردی که نیازمند یک گریس بسیار چسبنده است (چرخ پنجم ، ...) می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

. همیشه هنگام استفاده از گریس با گرد و غبار و یا خاک جلوگیری کنید. ترجیحا از یک سیستم پمپ پنوماتیک استفاده کنید. TOTAL COPAL OGL 1 را می توان با دست با برنج یا سایر وسایل سازگار استفاده کرد. پاک کننده خوب برای ابزار برای روانکاری مطلوب توصیه می شود.

مشخصات فنی

. ISO 6743-9: L-XBDEB 1

. DIN 51 502: OGPF1N-15

مزایا

. چسبندگی عالی، همراه با مقاومت بسیار خوبی در برابر بارهای بالا و بارهای شوک مکرر، TOTAL COPAL OGL 1 سطح حفاظت بالا در برابر سایش دندانه های دنده و یاطاقان ساده را افزایش می دهد و عمر مفید تجهیزات را افزایش می دهد.

. TOTAL COPAL OGL 1 شامل روان کننده های جامد، کاهش ضریب اصطکاک، محدود کردن سایش به ویژه در نزدیکی دندانه و پایه دندانه، کاهش مصرف انرژی است.

. رفتار خوب در حضور آب حتی تحت فشار.

. TOTAL COPAL OGL 1 حاوی سرب و یا سایر فلزات سنگین در معرض خطر برای سلامت انسان و محیط زیست نیست.

محدوده دما

-15 تا +150 درجه سانتی گراد

دانلود