فروش گریس صابون لیتیم/کلسیم توتال بیومولتیس اس ای پی 2 | گریس TOTAL BioMULTIS SEP 2

محصول جدید

گریس صابون لیتیم/کلسیم چند منظوره زیست تخریب پذیر با فشار شدید (EP)

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

TOTAL BioMULTIS SEP 2 گریس صابون لیتیم/کلسیم چند منظوره زیست تخریب پذیر با فشار شدید (EP) می باشد.

برنامه های کاربردی

. TOTAL BioMULTIS SEP 2 برای کاربردهای مختلف روانکاری در تمام انواع شرایط عملیاتی طراحی شده است، اما به ویژه در مناطقی که دمای عملیات بالا است و استفاده از گریس های معمولی لیتیوم محدود است.

. TOTAL BioMULTIS SEP 2 یک گریس چند منظوره واقعی است که برای روانکاری لود اسلاید توپ و یاطاقان غلتکی، یاتاقان های چرخ، اتصالات جهانی، شاسی و کاربردهای مختلف لرزش و تکان دهنده در حمل و نقل، کشاورزی و وسایل نقلیه برون جاده ای طراحی شده است.

. TOTAL BioMULTIS SEP 2 به طور خاص برای روانکاری از دست رفته در مناطق حساس محیط زیست، همچنین به عنوان گریس عمومی "EP" در طیف گسترده ای از کاربردهای "در فضای باز" که در آن آب در تماس مکرر با گریس است، مناسب است.

. همیشه هنگام استفاده از گریس با گرد و غبار و یا خاک جلوگیری کنید. ترجیحا از یک سیستم پمپ پنوماتیک یا کارتریج استفاده کنید.

عملکرد

. ISO 6743-9: L-XDDEB 2

. DIN 51502: KPE2N-35

مزایای مشتری

. با توجه به فرمول پیشرفته آن، TOTAL BioMULTIS SEP 2 با طیف گسترده ای از الزامات مطابقت دارد. طیف وسیعی از کاربردهای آن گسترده است، که امکان رونق سهام و ساده سازی تعمیر و نگهداری را فراهم می کند.

. مطابق با الزامات بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات اصلی خودرو می باشد.

. فیلم روانکاری با دوام و مقاوم در برابر رطوبت، تغییرات دما و آلودگی تشکیل می دهد و از این رو، تعمیر و نگهداری و هزینه ها را کاهش می دهد.

. با بسیاری از گریس های معمول صابون مخلوط می شود.

محدوده دما

-35 تا +150 درجه سانتی گراد

دانلود