فروش گریس لیتیم/کلسیم شل گدوس ریل اس3 ای ای آر ای پی 1.5 | گریس Shell GadusRail S3 AAR AP 1.5

محصول جدید

گریس صابون لیتیم/کلسیم جعبه محور راه آهن با فشار شدید (EP) برتر

نام قبلی: Shell Alvania EP Grease D

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Shell GadusRail S3 AAR AP 1.5 یک گریس راه آهن طولانی مدت با مواد افزودنی فشار شدید (EP) برای فراهم آوردن ظرفیت حمل بار بالاتر است. این گریس الزامات AAR M-942- (اصلاح شده 1992) و NSW SRA L343-84 را برآورده می کند.

عملکرد، ویژگی ها و مزایا

. عمر طولانی یاتاقان

افزودنی های فشار شدید (EP) در Shell GadusRail S3 AAR AP 1.5 ظرفیت حمل بار بیشتری را فراهم می آورد، باعث کاهش سایش یاتاقان و خرابی های یاتاقان می شود.

. حفاظت در برابر آب و خوردگی

ضخیم کننده صابون مخلوط شده لیتیم/کلسیم، مقاومت در برابر آب فوق العاده گریس را به همراه دارد و با افزودنی های ضد خوردگی ترکیب می شود تا بیشتر از سطح یاتاقان محافظت کند.

. عمر سرویس گریس طولانی مدت

Shell GadusRail S3 AAR AP 1.5 به دلیل پایداری مکانیکی عالی در برابر سخت شدن و نرم شدن مقاومت می کند و بنابراین صدها هزار کیلومتر در یاتاقان های راه آهن بدون نیاز به روانکاری روانکاری می کند.

. فهرست ساده شده

عملکرد برتر کلی Shell GadusRail S3 AAR AP 1.5 بدین معنی است که می توان از آن برای منطقی کردن سهام گریس به یک گریس یاتاقان محور راه آهن برای انواع یاتاقان استفاده کرد.

برنامه های کاربردی اصلی

انجمن راه‌ آهن آمریکا (AAR) مشخصات گریس AAR M-942 (اصلاح شده 1992)، طراحی شده برای از بین بردن روانکاری، به طوری که فقط در مواقعی که اتومبیل های ریلی برای تعمیر چرخ به مغازه آورده می شوند ، باید یاطاقان را گریسکاری کنند. این عمل نیاز به گریس قادر به انجام در یاتاقانها برای صدها هزار کیلومتر یا حداکثر 10 سال، بدون نیاز به روانکاری مجدد دارد.

Shell GadusRail S3 AAR AP 1.5 بطور خاص به عنوان گریس با طول طولانی در یاتاقان راه آهن که مطابق با الزامات بالاتر از AAR باشد طراحی شده است.

مشخصات، مصوبات و توصیه ها

. AAR M - 942 (اصلاح شده 1992)

خصوصیات بدنی معمولی

NLGI Consistency : 1.5

دانلود