فروش گریس لیتیوم کمپلکس توتال مالتیس کمپلکس اس2 ای | گریس TOTAL MULTIS COMPLEX S2 A

محصول جدید

گریس صابون لیتیم کمپلکس چند منظوره نیمه سینتتیک (نیمه مصنوعی) با درجه حرارت بالا و فشار شدید (EP)

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

TOTAL MULTIS COMPLEX S2 A گریس صابون لیتیم کمپلکس چند منظوره نیمه سینتتیک (نیمه مصنوعی) با درجه حرارت بالا و فشار شدید (EP) می باشد.

برنامه های کاربردی

. TOTAL MULTIS COMPLEX S2 A یک گریس صابون لیتیم کمپلکس نیمه سینتتیک است که برای کاربردهای مختلف روانکاری در تمام شرایط عملیاتی طراحی شده است، اما به خصوص اگر دمای عملیات بالا باشد و استفاده از گریس لیتیم معمولی محدود است.

. TOTAL MULTIS COMPLEX S2 A یک گریس چند منظوره واقعی است که برای روانکاری لغزنده لود شده، بلبرینگ و یاطاقان غلتکی، یاتاقان چرخ دنده ها، اتصالات جهانی، شاسی و کاربردهای مختلف لرزش و تکان دهنده در حمل و نقل، کشاورزی و وسایل نقلیه خنثی فرموله شده است.

. گریس چند منظوره عمومی مناسب برای برنامه های کاربردی صنعتی نیازمند گرید NLGI 2، فشار شدید (EP) و مقاوم در برابر درجه حرارت بالا هستند.

. در صورت استفاده در یک سیستم روانکاری متمرکز، اقدامات احتیاطی انجام دهید.

. همیشه هنگام استفاده از گریس با گرد و غبار و یا خاک جلوگیری کنید. ترجیحا از یک سیستم پمپ پنوماتیک یا کارتریج استفاده کنید.

مشخصات فنی

. ISO 6743-9: L-XBEHB 2

. DIN 51502: KP2P- 25

مزایا

. با توجه به فرمول بندی پیچیده خود، TOTAL MULTIS COMPLEX S2 A متناسب با طیف وسیعی از الزامات است. طیف وسیعی از کاربردهای آن گسترده است، که امکان رونق سهام و ساده سازی تعمیر و نگهداری را فراهم می کند.

. مطابق با الزامات بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات اصلی خودرو.

. یک فیلم روانکاری با دوام تشکیل می دهد، و مقاوم در برابر رطوبت، تغییرات دما و آلودگی تشکیل می دهد و از این رو، تعمیر و نگهداری و هزینه ها را کاهش می دهد.

. با بسیاری از گریس های معمول صابون مخلوط می شود.

. TOTAL MULTIS COMPLEX S2 A حاوی سرب و یا سایر فلزات سنگین در معرض خطر برای سلامت انسان و محیط زیست نیست.

محدوده دما

-25 تا +160 درجه سانتی گراد

دانلود