گریس صابون لیتیم | گریس لیتیمی فروش گریس لیتیم شل گادوس ریل اس3 ای یو اف آر | گریس Shell GadusRail S3 EUFR نمایش بزرگتر

فروش گریس لیتیم شل گادوس ریل اس3 ای یو اف آر | گریس Shell GadusRail S3 EUFR

محصول جدید

گریس صابون لیتیم جعبه محور راه آهن با فشار شدید (EP) برتر

نام قبلی: Shell Alvania Grease 2760B

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Shell GadusRail S3 EUFR گریس صابون لیتیم جعبه محور راه آهن با فشار شدید (EP) برتر می باشد.

عملکرد، ویژگی ها و مزایا

. صرفه جویی در هزینه

کاهش مصرف گریس به دلیل قابلیت عالی در آب بندی گریس، جلوگیری از نشت از لابیرنت، ناشی از کنترل کیفیت داخل منزل که به صابون لیتیوم با کیفیت عالی (600,000 کیلومتر بدون نیاز به گریسکاری مجدد جعبه محور) می دهد.

هزینه های تعمیر و نگهداری کمتر و کاهش زمان خرابی که ناشی از استفاده از یک گریس با کیفیت بالا است که به طور کامل آزمایش شده است تا اطمینان حاصل شود که هر دسته از خدمات رضایت بخش در خدمات طولانی کار می کنند.

. آرامش خاطر

فناوری اثبات شده مورد تأیید شرکتهای راه آهن پیشرو (SNCF، راه آهن بلژیکی و هلندی) و OEM های اصلی (SKF) مناسب برای استفاده بیشتر از خدمات در قطارهایی که با سرعت 200 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند، با 10 سال تجربه میدانی عالی توسط SNCF.

دانشی که Shell در کنترل کامل از تحقیق و توسعه برای تولید و تضمین کیفیت در کارخانه های مورد تأیید ISO خود دارد و این که هر بار قبل از تحویل توسط SNCF آزمایش و تایید می شود.

هیچ مشکلی از نظر بهداشتی و ایمنی غیرمنتظره در محصول وجود ندارد، زیرا Shell GadusRail S3 EUFR عاری از سرب است و نیازی به برچسب زدن ندارد.

برند Shell که استانداردهای حرفه ای را تضمین می کند و از هرگونه مشکل روانکاری نسخه پشتیبان تهیه می کند.

. راحتی

یکی از گریس های مورد نیاز به عنوان Shell GadusRail S3 EUFR در کلیه برنامه های راه آهن با سرعت پایین تا متوسط (قطارهای زیرزمینی، باربری و مسافربری برای انبارها و لوکوموتیو ها) قابل استفاده است.

در دسترس در هر کجا که مورد نیاز باشد، در سطح ملی و بین المللی (اکنون Shell در بیش از 100 کشور جهان روان کننده ها را به بازار عرضه می کند).

برنامه های کاربردی اصلی

. ریل

برنامه های جعبه محور اروپایی که فواصل سرویس طولانی آن مورد نیاز است برای کاهش هزینه های نگهداری برای سرعت خطی زیر 200 کیلومتر در ساعت (برای چرخ های با قطر 800 میلی متر و قطر تحمل متوسط dn از 185 میلی متر).

مشخصات، مصوبات و توصیه ها

. DIN EN 12081:2011-01 a

خصوصیات بدنی معمولی

NLGI Consistency : 2.5

محدوده دما

-20 تا +120 درجه سانتی گراد

دانلود