فروش گریس لیتیم موبیلوکس ای پی 2 | گریس Mobilux EP 2

استفاده شده

گریس صابون لیتیم

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Mobilux EP 2 گریس با کارایی بالا با هدف کلی و گریس نیمه مایع مخصوص است. این گریس لیتیوم هیدروکسی استئارت برای محافظت بیشتر در برابر سایش، زنگ زدگی و شستشوی آب فرموله شده است. Mobilux EP 2 گرید NLGI 2 با روغن پایه ویسکوزیته ISO VG 160 است.

گریس Mobilux EP 2 برای انواع کاربردهای صنعتی از جمله کاربردهای سنگین که در آن فشارهای زیاد یا بارهای شوک وجود دارد، توصیه می شود. این گریس محافظت عالی در برابر زنگ زدگی و خوردگی می کند و در برابر شستشوی آب مقاومت می کند که باعث می شود به خصوص برای تجهیزات در شرایط تر یا مرطوب مناسب باشد. Mobilux EP 2 گریس عمومی است. دامنه دمای عملیاتی توصیه شده از -20 تا +130 درجه سانتیگراد است اما ممکن است در دماهای بالاتر از فرکانس روhنکاری استفاده شود و بر این اساس افزایش می یابد.

ویژگی ها و مزایا

گریس Mobilux EP 2 دارای سابقه طولانی در عملکرد اثبات شده بوده و عملکرد خوبی در زمینه های محافظت در برابر خوردگی، پمپاژ دمای پایین و طول عمر بالا دارد. بار Timken OK 40 lb قابلیت حمل بار و فشار شدید (EP) آن را نشان می دهد.

. کاهش سایش در زیر بار سنگین و شوک و لرزش برای قابلیت اطمینان و در دسترس بودن تجهیزات مناسب

. محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی و مقاومت در برابر شستشوی آب جهت محافظت از تجهیزات و روانکاری مناسب حتی در صورت وجود آب

. پتانسیل عمر طولانی یاتاقان در محیط های مرطوب برای کاهش هزینه های یاتاقان و خرابی پیش بینی نشده

برنامه های کاربردی

. Mobilux EP 2 برای کاربردهای چند منظوره در یاتاقان های ساده و غلتکی، بوشینگ ها و پین ها در شرایط عادی کار توصیه می شود.

مشخصات و مصوبات

این محصول الزامات زیر را براورده می کند یافراتر می رود:

DIN 51825:2004-06 - KP 2 K -20

خصوصیات و مشخصات

Grade : NLGI 2

محدوده دما

-20 تا +130 درجه سانتی گراد

دانلود