فروش گریس کلسیم کمپلکس صنایع غذایی توتال ای ایکس ای جی آر 1 | گریس TOTAL AXA GR 1

محصول جدید

گریس صابون کلسیم کمپلکس صنایع غذایی

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

TOTAL AXA GR 1 گریس صابون کلسیم کمپلکس با فشار شدید (EP) برای صنایع غذایی می باشد.

برنامه های کاربردی

. TOTAL AXA GR 1 به خصوص برای روانکاری ماشین آلات فرآیند و بسته بندی مورد استفاده در صنایع غذایی مانند پلت پرس، برداشت انگور ...

. TOTAL AXA GR 1 به ویژه برای چرب کردن انواع سطوح، قطعات مکانیکی و دستگاه های لود شده یا لود نشده مانند یاتاقان ها، مفاصل، کاهنده ها، راه لغزنده ها، مکانیسم های مکانیکی، دستگاه های آب بندی، انواع مختلف انتقال و غیره سازگار است.

. برای اینکه به طور کامل از عملکرد TOTAL AXA GR 1 بهره مند شوید، لطفا قبل از استفاده از آلودگی با گرد و غبار و یا خاک محافظت کنید.

مشخصات فنی

. ISO 6743-9 : L-XBDHB 1

. DIN 51502 : KP1N-20

. TOTAL AXA GR 1 توسط NSF H1 (شماره 125640) با توجه به تماس مواد غذایی اتفاق افتاده ثبت شده است. فرمول بندی آن مطابق با فصل FDA 21 CFR 178.3570 است. این گریس برای استفاده در صنایع غذایی توصیه می شود که در آن ممکن است تماس مستقیم با غذا باشد.

. TOTAL AXA GR 1 دارای گواهینامه ISO 21469 است.

مزایا

. TOTAL AXA GR 1 در حین کاهش مشکلات مربوط به آلودگی به سیستم HACCP (تجزیه و تحلیل خطرات و سیستم کنترل نقطه بحرانی)، عمر طولانی دستگاه را تضمین می کند.

. ضد آب و ضد زنگ می باشد. فرکانس بالا تمیز کردن در صنایع غذایی منجر به استفاده از گریس های چسبنده برای محافظت از تجهیزات در برابر زنگ زدگی می شود.

. عملیات سرویس را ساده می کند.

محدوده دما

-20 تا +150 درجه سانتی گراد

دانلود