گریس پلی یوریا | گریس دی یوریا فروش گریس دی یوریا شل استامینا آر ال اس 2 | گریس Shell Stamina RLS 2 نمایش بزرگتر

فروش گریس دی یوریا شل استامینا آر ال اس 2 | گریس Shell Stamina RLS 2

محصول جدید

گریس پلی یوریا (دی یوریا) با کیفیت برتر برای یاتاقان صنعتی

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Shell Stamina Grease RLS 2 یک گریس با تکنولوژی بسیار بالا است که به منظور ارائه کارایی بهینه برای روانکاری گریس در یاتاقان های صنعتی طراحی شده است.

بر پایه روغن سینتتیک (مصنوعی) با یک ضخیم کننده مخصوص دی اوره ساخته شده است تا در دماهای بالا عمر طولانی، سایش کم و خاصیت پایداری برشی داشته باشد.

برنامه های کاربردی

Shell Stamina Grease RLS به ویژه برای استفاده در یاتاقان های صنعتی سبک بار در دمای بالا تا +180 درجه سانتیگراد توصیه می شود. توصیه می شود در مواردی که عمر عملیاتی طولانی و فواصل طولانی مدت روانکاری مجدد مورد توجه واقع شده باشد

ویژگی های عملکرد

. عمر برجسته در دماهای بالا

. محافظت عالی در برابر سایش

. پایداری مکانیکی عالی در دماهای بالا

. مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون

. تفکیک روغن کم

. مقاومت عالی در برابر خوردگی

از عناصر در برابر خوردگی محافظت می کند

. همه کاره

. ضد آب

مقاومت در برابر شستشو با آب، از از بین رفتن جلوگیری می کند

. بدون نیتریت و سرب

برای رسیدگی ایمن

عملکرد درجه حرارت بالا

ضخیم کننده دی اوره مورد استفاده در Stamina RLS از نقطه ذوب بالایی برخوردار است و عملکرد گریس فقط با خاصیت روغن پایه و اجزای افزودنی محدود می شود.

نوسانات کم و پایداری عالی اکسیداسیون روغن پایه به گونه ای است که عمر سرویس عالی را در یاتاقان های بین -40 تا +180 درجه سانتیگراد ارائه می دهد.

با احتیاط، ممکن است در بعضی شرایط از Shell Stamina Grease RLS در دمای حداکثر تا +200 درجه سانتیگراد استفاده شود، اما فقط در صورت تنظیم مناسب دوره روانکاری مجدد.

پایداری اکسیداسیون

Stamina RLS از سیستم مهارکننده اکسیداسیون درجه حرارت بالا برتر برای اطمینان از عدم تحمل دمای عملیاتی بالا و بدون تشکیل رسوبات برخوردار است. بر خلاف ضخیم کننده های صابون که در اکثر گریس ها استفاده می شود، ضخیم کننده دی اوره در Stamina RLS اکسیداسیون گریس را کاتالیز نمی کند، در واقع ضخیم کننده دی اوره خواص ضد اکسیدانی ذاتی را ارائه می دهد. این امر باعث طولانی تر شدن عمر گریس در دمای بالاتر می شود.

بخش روغن پایه Stamina RLS یک جزء سینتتیک (مصنوعی) ویژه است که دارای مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و تبخیر است.

حفاظت در برابر خوردگی

هنگامی که یاتاقان در حال اجرا است، اکثر گریس های با کیفیت بالا می توانند یک فیلم روان کننده مناسب را حتی در صورت آلوده شدن گریس به آب حفظ کنند. اما اگر یاتاقان گریس تنبل باشد، ممکن است خوردگی ایجاد کند و باعث ایجاد سوراخ شود که می تواند مضر باشد. Stamina RLS با مهار کننده های خوردگی برای محافظت از سطوح یاتاقان حتی در صورت آلوده شدن گریس توسط آب، فرموله شده است.

خصوصیات روغنکاری Stamina RLS با مقادیر کمی از آب نمک غیر مجاز است.

خصوصیات بدنی معمولی

NLGI Consistency : 2

محدوده دما

-40 تا +180 (حداکثر تا +200) درجه سانتی گراد

دانلود