نمایش بزرگتر

فروش روغن کمپرسور هوا ساکن سول ایر پریستاین اف جی | روغن Sullair Pristine FG

محصول جدید

روغن صنایع غذایی (فود گرید) برای کمپرسورهای ثابت

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

Sullair Pristine FG برای کمپرسورهای پیچ دوار (روتاری اسکرو) مورد استفاده در مواد غذایی، آشامیدنی و دارویی طراحی شده است، روان کننده سینتتیک (مصنوعی) است که الزامات استفاده در مناطق فرآوری مواد غذایی را برآورده می کند.

. شرایط USDA و FDA H1 را برآورده می کند

. حداکثر 6000 ساعت طول می کشد

. مصرف روان کننده را کاهش می دهد

. در دامنه وسیعی از دما عمل می کند

. عمر کمپرسور را افزایش می دهد

روان کننده مواد غذایی (فود گرید) با عمر طولانی تر

Pristine FG به پردازنده ها و بسته بندی های مواد غذایی، بطری های نوشیدنی و تولید کنندگان داروسازی یک روان کننده سینتتیک (مصنوعی) قابل اعتماد می دهد که طول عمر تجهیزات را افزایش می دهد و مصرف را به حداقل می رساند. به طور گسترده ای برای عملکرد، قوام و رعایت نظارتی مورد آزمایش قرار می گیرد، این استاندارد را در افزایش طول عمر روغنکاری، محافظت از یکپارچگی محصول و افزایش تولید تجهیزات و عمر سرویس تعیین می کند.

ویژگی ها و مزایا

بیشتر دوام دارد

Pristine FG حداکثر 6000 ساعت طول می کشد - یکی از طولانی ترین عمر مفید هر نوع روان کننده موجود در مواد غذایی است.

در طیف وسیعی از دما عمل می کند

فرموله شده برای تطبیق پذیری حداکثر، ثابت شده است که Pristine FG باعث افزایش روانکاری در دمای بالا و پایین اغلب در شرایط شدید گیاهان فرآوری یافت می شوند.

در برابر حمل و نقل مقاومت می کند

Pristine FG برای نوسانات کم و مقاومت در برابر کف تشکیل شده و در نتیجه باعث کاهش حمل می شود. این به معنی بهبود روانکاری و افزایش عمر یاتاقان، حتی در اتمسفرها با رطوبت بالا در کارخانجات فرآوری مواد غذایی است.

پشتیبانی جامع

Sullair و توزیع کنندگان ما با متخصصان مایعات آماده هستند که می توانند در مورد هرگونه مسائل یا سؤالات مربوط به سیال به شما کمک کنند. برنامه منحصر به فرد ما برای تجزیه و تحلیل سیالات کمپرسور، به شما کمک می کند تا مایعات خود را ارزیابی کنید و داده هایی را برای پشتیبانی از تاریخچه عملکرد روان کننده، فواصل تغییر و شرایط محیطی که ممکن است بر مایعات شما تأثیر بگذارد، فراهم می کند.