اطلاعات

محصولات جدید

ادواردز | Edwards

شرکت ادواردز Edwards

شرکت ادواردز Edwards

شرکت ادواردز بخشی از  (NASDAQ OMX Stockholm: ATCO A, ATCO B) است که در زمینه بهره وری و تولید انواع روانکارها فعالیت می­کند. این شرکت در کشور سوئد مستقر است.

تاریخچه شرکت ادواردز

شرکت ادواردز با بیش از 100 سال تجربه کاری، ده­ها هزار مشتری در سراسر جهان دارد. محصولات این شرکت در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. از صنایع مولد برق...

شرکت ادواردز Edwards

شرکت ادواردز Edwards

شرکت ادواردز بخشی از  (NASDAQ OMX Stockholm: ATCO A, ATCO B) است که در زمینه بهره وری و تولید انواع روانکارها فعالیت می­کند. این شرکت در کشور سوئد مستقر است.

تاریخچه شرکت ادواردز

شرکت ادواردز با بیش از 100 سال تجربه کاری، ده­ها هزار مشتری در سراسر جهان دارد. محصولات این شرکت در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. از صنایع مولد برق گرفته تا کارخانجات تولید فولاد، ساخت محیط­های شبیه­سازی فضا، داروها، تلفن­های همراه، رایانه­ها، ماشین آلات و مواد شیمیایی همه و همه از محصولات ادواردز بهره می­برد.

محصولات شرکت ادواردز Edwards

این شرکت در زمینه تولید انواع روانکارها مانند روغن­ها، انواع گریس ها و موم ها، روغن V-Lube مقاوم در برابر حرارت و اکسیداسیون که در پمپ های خلاء استوکس کاربرد دارد، فعالیت می­کند. همچنین انواع پمپ­ها نیز در این شرکت ساخته می­شود.

روغن عملکرد Edvard ULTRAGRADE

ادواردز edwards در تولید این روغن که از روغن­های جدیدULTRAGRADE با عملکرد 15 ، 19 ، 20 و 70  است به گونه­ای طراحی کرده که  هنگام ترکیب با مواد افزودنی، ضمن افزایش عملکرد خلاء در برابر حرارت و زنگ زدن پایدار باشد.

 

روغنهای پرفلوروپلیمر

شرکت ادواردزانواع روغن های Krytox  ،  perfluoropolyether  و Fomblin Kry   را برای استفاده در پمپ های خلاء دوار و  Fomblin YVAC 06/6و Krytox  1506 را برای پمپ های چرخشی مهر و موم شده ارائه کرده­است.

سیالات پمپ سیلیکون

این مایعات مصنوعی پلیمرهای اکسید ارگانوسیلیکون هستند که در برابر مواد شیمیایی، حرارت بالا و بیشترگازها و بخارها و اشعه گاما مقاومت بالایی دارند.

 

سیال پمپ انتشار Santovac5

این مایع مصنوعی پلی اتیل اتر است که برای میکروسکوپ های الکترونیکی، طیف سنج های جرمی و مطالعات فیزیک سطح  استفاده می شود.

 

روغن ادواردز 45:

نوعی پلیمر مصنوعی هیدروکربن که در طیف سنجی جرمی مورد به کار می­رود. این روغن غیر سمی ، غیر خورنده و قابل بازیافت است.

 

روغن معدنی ادواردز TW

برای پمپ دوار که در معرض گازهای خورنده قرار دارد. این روغن 20 برابر بیشتر از روغنهای معدنی تصفیه شده است و با طول عمر طولانی­تر فواصل تعویض روغن را طولانی­تر می­کند.

 

گریس: Fomblin

این گریس یک روان کننده عالی برای کشوهای مهر و موم های الاستومر است. با دارا بودن فشار بخار بسیارکم برای استفاده در مواردی که گازهای مایع و اکسیژن مایع وجود دارد مناسب است.

گریس Apiezon:

برای استفاده در سیستم های خلاء بالا و برای بسیاری از کاربردهای آزمایشگاهی ارائه شده است. این گریسها غیر سمی هستند و ماندگاری طولانی دارند.

واکس­ها و ترکیبات آب بندیApiezon Wax Wax

مومفشار کم بخار برای آب بندی اتصالات در سیستم های خلاء بالا کاربرد دارد.

گریس سیلیکون:

گریس درجه بالا خلاء، برای استفاده در فشار سیستم کمتر از 10-6 mbar  مناست است.

 

گریس:Krytox a

گریس­های فلوئورهاز خانواده  روان کننده های چند منظوره که برای استفاده در برنامه های ویژه در دمای بالا کاربرد دارد.

 

:Edvard Vacuum

این مایعیک روغن PAO مصنوعی است که برای کاربردهای معمولی تولید شده ­است.

 

201 Vapor Booster Pump Fluid:

برای پمپاژ سریع و فشار نهایی طراحی شده است. این سیال به دلیل روان بودن باعث پر شدن و تخلیه آسان پمپ می شود و روند تعمیر و نگهداری آنرا آسانتر و سریع تر می کند.

 

Ultragrade KINETIC220&150  

این روغن­های هیدروکربنی مصنوعی در دو فرمول 150 و 220 برای افزایش عمر قطعات سایشی، کاهش مصرف انرژی و تولید صدای کم طراحی شده­است.

 

Ultragrade 

این روان کننده مبتنی بر دی استر است و برای روانکاری طولانی مدت با پایداری اکسیداتیو و حرارتی عالی طراحی شده­است.

 

خرید محصولات شرکت ادواردز Edwards

شما می­توانید از طریق همین سایت اقدام نموده و یا به یکی از نمایندگی‌های مجموعه روانکاران جهان دیده شهرتان مراجعه نمایید.جهت اطلاع از شرایط خرید می‌توانید با شماره 02126400656 تماس بگیرید.

 

بیشتر

ادواردز | Edwards هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.