اطلاعات

محصولات جدید

انرپک | Enerpac

شرکت انرپک Enerpac

شرکت انرپک ، Enerpac

انرپک، (Enerpac) شرکت صنعتی آمریکایی است که در زمینه ابزار و تجهیزات هیدرولیکی فعالیت می کند.

تاریخچه شرکت انرپک

با وجود اینکه شرکت انرپک در سال ۱۹۱۰ توسط فیل برومدر تأسیس شد اما آغاز شهرت این شرکت به عنوان یکی از رهبران فن آوری در دهه 1920 زمانی بود که اولین جک هیدرولیک را به جهان معرفی کرد. در اواخر دهه 1950 با گسترش صنعت م...

شرکت انرپک Enerpac

شرکت انرپک ، Enerpac

انرپک، (Enerpac) شرکت صنعتی آمریکایی است که در زمینه ابزار و تجهیزات هیدرولیکی فعالیت می کند.

تاریخچه شرکت انرپک

با وجود اینکه شرکت انرپک در سال ۱۹۱۰ توسط فیل برومدر تأسیس شد اما آغاز شهرت این شرکت به عنوان یکی از رهبران فن آوری در دهه 1920 زمانی بود که اولین جک هیدرولیک را به جهان معرفی کرد. در اواخر دهه 1950 با گسترش صنعت محصولات تولیدی این شرکت با نام تجاری Enerpac در طی دهه ها، طیف وسیعی از ابزارهای هیدرولیکی این شرکت در سراسر جهان و برای صنایع مختلف ارائه شد.

 

محصولات شرکت انرپک

محصولات انرپک در ۲۲ کشور جهان مونتاژ می‌شود و بیش از ۱۰۰۰ کارمند و متخصص در آن مشغول بکار هستند و در آنجا هزاران محصول جهانی با برند انرپک تولید می‌شود که از طریق ۱۲۰۰ مرکز توزیع کننده در سطح جهان ارائه می شود. انرپک بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده تجهیزات و جک‌های هیدرولیکی در سراسر جهان می‌باشد.

محصولات انرپک در صنایع مختلفی کاربرد دارند که از جمله می توان یه این صنایع اشاره کرد: زیرساخت ها و پل ها، تولید برق، نفت و گاز، معدن، کشتی سازی، ساختمان ها و ورزشگاه ها، پتروشیمی، تولید فولاد و فلزات.

از سری محصولات مهم مارک انرپک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  •  لوله خم کن هیدرولیک
  • سیلندر هیدرولیک
  • پمپ هیدرولیک
  • پرس هیدرولیک
  • پولی کش هیدرولیک
  • آچاربکس هیدرولیک
  • جک هیدرولیک
  • پیچ و مهره: آچارهای گشتاور هیدرولیکی و کشنده

انواع پمپ هیدرولیک دستی، پمپ هیدرولیک برقی، آچار هیدرولیکی، مهره بر ،  فلنج فیسر و فلنج بازکن ، بولت تنشنر، پرس هیدرولیکی ، ترکمتر ، سیلندر هیدرولیکی در انواع مختلف ، انواع مهره بر هیدرولیکی، جک و سیلندر هیدرولیکی، پمپ دستی و برقی هیدرولیکی، فلنج باز کن دستی و فلنج باز کن هیدرولیکی، فلنج جفت کن دستی و فلنج جفت کن هیدرولیکی، آچار هیدرولیکی کاستی و آچار هیدرولیکی سوکت درایو یا آچار هیدرولیکی بکسی، ترکمتر بادی، پرس هیدرولیک کارگاهی، پانچ هیدرولیکی، کابل بر هیدرولیکی، لوله خم کن هیدرولیکی، پولی کش و بلبرینگ کش دستی و هیدرولیکی و . . .از دیگر محصولات انرپک می باشند.

 

ازشاخصه های اصلی محصولات انرپک می توان به رعایت استانداردهای سلامت، ایمنی، محیط زیست و اشاره کرد. با توجه به اینکه محصولات انرپک با استانداردهای دقیق تست شده اند و استانداردهای بالای کیفیت را دارا هستند محصولات این شرکت با استقبال جهانی خوبی مواجه هستند تا جایی که  به برخی از بزرگترین سازه های جهان از محصولات انرپک استفاده کرده اند..

خرید محصولات شرکت  انرپک

برای خرید هر یک از محصولات شرکت  انرپک می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید. 

بیشتر

انرپک | Enerpac هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.