اطلاعات

محصولات جدید

اینگرسولرند | Ingersoll Rand

شرکت اینگرسول رند ،  Ingersoll Rand

شرکت اینگرسول رند ، Ingersoll Rand

اینگرسول رَند یک شرکت تولیدی و صنعتی آمریکایی‌- ایرلندی است که در زمینه تولید انواع کمپرسور و روانکارهای کمپرسور، آچارهای بادی و... فعالیت می کند.

تاریخچه شرکت اینگرسول رند

اینگرسول رَند در سال ۱۹۰۵ با ادغام شرکت اینگرسول‌سارجِنت و شرکت رنددریل دو شرکت‌های رقیبی که هردو در سال ۱۸۷۱ تأسیس شده بودند ینیانگذاری ...

شرکت اینگرسول رند ،  Ingersoll Rand

شرکت اینگرسول رند ، Ingersoll Rand

اینگرسول رَند یک شرکت تولیدی و صنعتی آمریکایی‌- ایرلندی است که در زمینه تولید انواع کمپرسور و روانکارهای کمپرسور، آچارهای بادی و... فعالیت می کند.

تاریخچه شرکت اینگرسول رند

اینگرسول رَند در سال ۱۹۰۵ با ادغام شرکت اینگرسول‌سارجِنت و شرکت رنددریل دو شرکت‌های رقیبی که هردو در سال ۱۸۷۱ تأسیس شده بودند ینیانگذاری شد. مقر اروپایی این شرکت در شهر دوبلین ایرلند واقع است و دفاتر آمریکایی آن در دیویدسن، ایالت کارولینای‌شمالی قرار دارند.

 

 محصولات شرکت اینگرسول رند

اینگرسول رند در صنایع مختلفی کاربرد دارد که از جمله می توان به این صنایع اشاره کرد: هوافضا، مواد شیمیایی ، پلاستیک و لاستیک، الکترونیک و نیمه هادی، خوردنی و آشامیدنی، دولت و نظامی، دریایی، معدن و ساخت و ساز، نفت و گاز، داروسازی ، آزمایشگاه ها، تولید برق، حمل و نقل و ...

اینگرسول رند، طیف گسترده ای از دمنده های لوب، کمپرسورهای اسکرو، پمپ های خلاء و سانتریفیوژهای مختلف برای فرآیندهای مختلف شیمیایی مانند تبرید ، تقطیر ، دفع گاز ، خشک کردن ، فشرده سازی گاز ، انتقال پنوماتیک، حلال های بازیابی ، تبخیر لایه های نازک و انتقال مایع را تولید می کند.

از برندهای معتبر اینگرسول رند در زمینه مواد شیمیایی می توان به این موارد اشاره کرد:  NASH ، گاردنر دنور،  المو ریچشل ،  Emco Wheaton ،  Garo ،  روبوشی،  میلتون روی،   LMI

برخی از انواع روغن کمپرسور تولیدی اینگرسول رند:

 Ingersoll Rand Ultra Coolant یک سیستم خنک کننده ترکیبی از روغن پلی گلیکول برای دستیابی به عملکرد اجزای کمپرسور برای کمپرسورهای هوای پیچ دو طرفه خنک کننده طراحی شده است. همچنین یک روان کننده مواد غذایی با کیفیت بالا ارائه می دهد که بطور خاص برای کمک به مشتریان در صنایع غذایی و آشامیدنی استاندارهای کیفیت تولید خود را ارائه می دهد.

 Ingersoll Rand XL-300 روغن کمپرسور ترکیبی از روغن غیر مصنوعی است که در کمپرسورهای کوچک (هر دو واحد یک و دو مرحله ای) طراحی شده است.این روغن بدون استفاده از مواد شیمیایی و تمام مواد افزودنی هنگام استفاده از کمپرسورهای گیرنده کوچک توصیه می شود.

 Ingersoll Rand Techtrol Gold III یک موتور خنک کننده مصنوعی برای کمک به کمپرسورهای سانتریفیوژ عملکرد حداکثر در طیف گسترده ای از عملیات طراحی شده است.

 Ingersoll Rand Ultra Plus Coolant یک روان کننده پیشرفته مصنوعی ترکیبی از شیمیایی مولکولی که در فن آوری های هوا فضا استفاده می شود. این روغن برای بهبود کارایی کمپرسورهای پیچ دوار ساخته شده از UP Series طراحی شده است.

 Ingersoll Rand T-30 Select Compressor Oil روان کننده ای مصنوعی که برای تمام درجه حرارت طراحی شده است.

خرید محصولات شرکت اینگرسول رند

برای خرید هر یک از محصولات شرکت  اینگرسول رند می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید. 

راههای ارتباط با ما برای خرید محصولات شرکت اینگرسول رند Ingersoll Rand

تلفن دفتر مرکزی: 02122271586 - 02126400656

تلفکس دفتر مرکزی: 02126400653

همراه: 09353560264
info@jahanoilco.com

آدرس: تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از مترو شریعتی - کوچه دفتری شرقی - پلاک 3 - واحد 16

بیشتر

اینگرسولرند | Ingersoll Rand هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.