اطلاعات

محصولات جدید

تیمکن | Timken

شرکت تیمکن، Timken

شرکت تیمکن، Timken

شرکت تیمکن، در زمینه تولید انواع یاتاقان، بلبرینگ، رولبرینگ و ارائه خدمات وابسته هم اکنون در 31 کشور دنیا فعالیت می­کند. در این مقاله در نظر داریم به معرفی مختصر این شرکت و محصولاتش بپردازیم.

تاریخچه شرکت تیمکن

شرکت تیمکن در سال ۱۸۹۹ توسط Timken Roller  در سنت لوئیس کشور ایالات متحده آمریکا تأسیس شد. او در سال 1898 اختراع غلت...

شرکت تیمکن، Timken

شرکت تیمکن، Timken

شرکت تیمکن، در زمینه تولید انواع یاتاقان، بلبرینگ، رولبرینگ و ارائه خدمات وابسته هم اکنون در 31 کشور دنیا فعالیت می­کند. در این مقاله در نظر داریم به معرفی مختصر این شرکت و محصولاتش بپردازیم.

تاریخچه شرکت تیمکن

شرکت تیمکن در سال ۱۸۹۹ توسط Timken Roller  در سنت لوئیس کشور ایالات متحده آمریکا تأسیس شد. او در سال 1898 اختراع غلتک را به نام خود به ثبت رسانده بود.  این شرکت در دهه اول 1900 محصولات خود را به بریتانیا ، فرانسه و آلمان صادر کرد. چندسال بعد و همزمان با جنگ جهانی اول یاتاقان های غلتک مخروطیتیمکندر تجهیزات نظامی با استقبال خوبی مواجه شد. بازار مصرف تولیدات تیمکن پس از جنگ جهانی و با گسترش صنعت خودرو سازی بریتانیا نه تنها متوقف نشد بلکه روند روبه رشدی به خود گرفت.

 سال 1917 نقطه عطفی در صنعت تیمکن است چرا که  این شرکت به منظور تأمین فولاد مورد نیاز خود از بازار، عملیات ساخت فولاد و لوله را در کانتون آغاز کرد؛ همین اقدام باعث شد سالها بعد یعنی در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۴ تیمکن به دو شرکت تولید رولبرینگ و شرکت تولید فولاد تبدیل شود.

تیمکن علاوه بر ایالات متحده محصولات خود را در کانادا ، بریتانیا ، فرانسه ، آفریقای جنوبی ، استرالیا ، برزیل، ژاپن، ایتالیا ، کره ، سنگاپور ، ونزوئلا، اسپانیا ، هنگ کنگ ، چین ، سنگاپور و غیره گسترش داد.

 

محصولات شرکت تیمکن

تیمکن، هم اکنون با تمرکز بر تولید یاتاقان های غلتکی مخروطی و یاتاقان های صنعتی و محصولات و خدمات انتقال نیروی مکانیکی نقش مهم و کلیدی در بازار بلبرینگ و رولبرینگ جهان ایفا می­کند. عمده تمرکز این شرکت در زمینه تولید انواع یاتاقان ها، بلبرینگ، رولبرینگ، سیستم های روغن کاری خودکار، ، کوپلینگ و بازاریابی محصولاتش معطوف شده است. محصولات این شرکتدر متالورژی ، تریبولوژی و انتقال نیرو ، تجهیزات فضانوردی، توربین های بادی، خودروسازی بسیاری دیگر از صنایع کاربرد دارد.

مارک های شرکتتیمکن عبارتند از: یاطاقان Timken ، یاتاقان Fafnir ، یاتاقان های یاتاقان EDT ، اتصالات محصور و اتصالات جهانی، زنجیره درایو، راه حل های روغن کاری Groeneveld ، سیستم های روانکاری Interlube ، سیستم های قدرت گیربکس Philadelphia Gear، Cone Drive ، خدمات بازرسی یاتاقان فضا Bii ، ترمزهای صنعتی PTTech ، محصولات حرکتی خطی Rollon و اجزای هیدرولیک هیدرولیک R + L

تیمکن طیف گسترده ای از بلبرینگ را تولید می­کند که در صنایع مختلف سبک و سنگینکاربرد دارد. از مهمترین بلبرینگ­های تولیدی تیمکن می توان به این مواردی همچون شیار عمیق، تماس زاویه ای، خود تنظیم،استوانه ای، استوانه ای بدون قفسه، سوزنی، سوزنی با رینگ خارجی از جنس ورق کشیده شده با دو انتهای باز، سوزنی با رینگ خارجی از جنس ورق کشیده شده با یک انتهای بسته، سوزنی با رینگ خارجی لبه دار، سوزنی با رینگ خارجی بدون لبه، مخروطی، بشکه ای، توریدال، کف گرد، کف گرد تماس زاویه ای، استوانه ای کف گرد، سوزنی کف گرد، بشکه ای کف گرد،  مخروطی کف گرد، چرخی، بادامکی پیرو و ایگرگ اشاره کرد.

خرید محصولات شرکت تیمکن

برای خرید هر یک از محصولات شرکت تیمکن می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

برای خرید محصولات شرکت تیمکن با ما در ارتباط باشید.

روانکاران جهان دیده :

021-22271586

021-26400656

بیشتر

تیمکن | Timken هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.