اطلاعات

محصولات جدید

سینوپک | Sinopec

شرکت نفتی سینوپک ، Sinopec

شرکت نفتی سینوپک ، Sinopec

سینوپک شرکت نفت و گاز چینی است، که دفتر مرکزی آن، در منطقه چااویانگ، پکن واقع است. سینوپک بزرگترین شرکت نفتی جمهوری خلق چین است که تحت قوانین شرکت پتروشیمی چین فعالیت می کند.

تاریخچه شرکت سینوپک

سینوپک، به عنوان یک شرکت سهامی عام، زیر نظر شرکت پتروشیمی چین، در ماه فوریه سال ۲۰۰۰ بنیانگذاری شد. این شرکت از نظر حجم سالا...

شرکت نفتی سینوپک ، Sinopec

شرکت نفتی سینوپک ، Sinopec

سینوپک شرکت نفت و گاز چینی است، که دفتر مرکزی آن، در منطقه چااویانگ، پکن واقع است. سینوپک بزرگترین شرکت نفتی جمهوری خلق چین است که تحت قوانین شرکت پتروشیمی چین فعالیت می کند.

تاریخچه شرکت سینوپک

سینوپک، به عنوان یک شرکت سهامی عام، زیر نظر شرکت پتروشیمی چین، در ماه فوریه سال ۲۰۰۰ بنیانگذاری شد. این شرکت از نظر حجم سالانه پالایش و پردازش نفت و فراورده‌های نفتی، بزرگترین پالایشگر نفت، در آسیا و در بخش پایین‌دستی صنعت نفت بزرگترین شرکت نفتی جهان است.

 

محصولات شرکت سینوپک

به طور کلی فعالیت های شرکت سینوپک در پنج بخش انجام می شود: اکتشاف و تولید ، پالایش ، بازاریابی و توزیع ، مواد شیمیایی  و سایر موارد. این شرکت میادین نفتی را کشف و توسعه می دهد. نفت خام و گاز طبیعی تولید می کند. نفت خام را پردازش و تصفیه می کند. و محصولات نفتی را تولید و به فروش می رساند. این شرکت همچنین دارای انبارها و ایستگاه های خدمات نفتی است و فرآورده های نفتی تصفیه شده از جمله بنزین و گازوئیل را از طریق شبکه های فروش عمده و خرده فروشی توزیع می کند. این شرکت محصولات پتروشیمی و مشتقات پتروشیمی و سایر محصولات شیمیایی مانند مواد شیمیایی آلی اساسی ، رزین های مصنوعی ، مونومرها و پلیمرهای فیبر مصنوعی ، الیاف مصنوعی ، لاستیک مصنوعی و کودهای شیمیایی را تولید و به فروش می رساند.

شرکت سینوپک همچنین در زمینه حمل و نقل و فروش خط لوله نفت و گاز طبیعی نیز فعالیت می کند. تولید ، فروش ، ذخیره سازی و حمل و نقل محصولات پالایشگاهها و محصولات شیمیایی ، واردات و صادرات نفت وگاز طبیعی ، فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی و شیمیایی و سایر کالاها و فناوری ها، تحقیق ، توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات، تولید و فروش محصولات کاتالیزور ، روغن پایه ، تراشه های پلی استر و الیاف ، پلاستیک و محصولات پتروشیمی متوسط، تحقیق ، توسعه ، تولید و فروش اتیلن و فرآورده های فرعی و فعالیتهای مدیریت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی از دیگر زمینه های فعالیت این شرکت است.

انواع روغن سینوپک در گالن های 4، 18 و 200 لیتری ارائه می شود. برخی برندهای مهم روغن موتور سینوپک عبارتند از:

Sinopec Ci-4 Diesel Engine Oil   

TULUX T500 CLASSIS CI-4/SL DIESEL ENGINE OIL | BLP International

 Tulux T500 Classic Diesel Engine Oil API CI-4 15W-40

Sinopec JUSTAR J500 20W-50 Engine Oil (SL/CF)

Sinopec - Aceite Lubricante 10w40 Semi-sintético (4 Lts.)

Sinopec Cj-4 Diesel Engine Oil

 

خرید محصولات شرکتسینوپک

برای خرید هر یک از محصولات شرکت سینوپک می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید. 

بیشتر

سینوپک | Sinopec هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.