اطلاعات

محصولات جدید

شرکت نفت ایرانول

شرکت نفت ایرانول، یکی از بزرگترین شرکت های نفتی ایران است که در سال های اخیر، با توجه به شرایط تحریم و مشکلاتی که در واردات وجود داشته است، سهم بزرگی از بازار روغن موتور را به خود اختصاص داده است.

تاریخچه شرکت نفت ایران

شرکت نفت ایران یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه های نفتی ایران است که فعالیت خود را از سال 1381 به صورت یک بخش و سازمان خصوص...

شرکت نفت ایرانول، یکی از بزرگترین شرکت های نفتی ایران است که در سال های اخیر، با توجه به شرایط تحریم و مشکلاتی که در واردات وجود داشته است، سهم بزرگی از بازار روغن موتور را به خود اختصاص داده است.

تاریخچه شرکت نفت ایران

شرکت نفت ایران یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه های نفتی ایران است که فعالیت خود را از سال 1381 به صورت یک بخش و سازمان خصوص آغاز کرده است. این شرکت، در اثر تصمیم شرکت ملی نفتی ایران، مبنی بر خصوصی سازی شرکت های دولتی تاسیس شد. هدف از خصوصی سازی این بخش، توسعه مشارکت در فعالیت های اقتصادی و صنعتی بوده است. بر اساس برآوردهایی که در آن دوران انجام شده، با انجام این کار، میزان کارآیی بخش های روغن سازی در صورتی که به سازمان هایی نظیر سازمان تامین اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری و آستان قدس رضوی واگذار شوند، به صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت.

در حال حاضر، شرکت نفت ایرانول در سه بخش پالایشگاه روغن سازی تهران، پالایشگاه روغن سازی آبادان و مجتمع ظرف سازی و بسته بندی در حال فعالیت است.

 

بر اساس آنچه که مدیران این شرکت بیان کرده اند، هدف عالی شرکت نفتی ایرانول، قرارگرفتن در میان چندین شرکت برتر ایرانی در زمینه تولید می باشد. هدف اصلی این شرکت استفاده از جدیدترین تکنولوژی های موجود همراه و سازگار با حفظ محیط زیست می باشد. به گونه ای که بازار ایران از نیاز به محصولات خارجی بی نیاز بوده و تنها به دنبال محصولات ایرانی باشد.

در حال حاضر، با توجه به گران شدن برخی از محصولات نفتی وابسته به دلار، قیمت بسیاری از محصولات مشابه از برندهای خارجی، افزایش چشمگیری داشته است. گرچه افزایش قیمت دلار در افزایش قیمت محصولات ایرانول نیز بی تاثیر نیست، اما قیمت نهایی محصولات ایرانول نسبت به محصولات مشابه خارجی، بسیار کمتر است. همین مسئله موجب رونق محصولات این برند در سال های اخیر در میان افراد در ایران شده است.

محصولات شرکت نفت ایرانول

با توجه به عظمت و گستردگی این شرکت، دور از انتظار نیست که شاهد تعداد زیادی محصول در دسته های مختلف باشیم. به طور کلی، می توان محصولات این شرکت را به صورت زیر تقسیم بندی کرد:

  •         روغن موتور ایرانول (بنزین، دیزلی، سیکلت، گازسوز)
  •         روغن دنده خودرو ایرانول (دستی، اتوماتیک)
  •         روغن دریایی ایرانول (قایق موتوری، سیلندر دو زمانه، سیستم دو زمانه، ترانک – پیستون سرعت متوسط)
  •         روغن صنعتی ایرانول (هیدرولیک، گردشی، توربین، کمپرسور، دنده صنعتی، عملیات نورد، ترانسفورماتور، انتقال حرارت، عملیات حرارتی، ماشین آلات کشاورزی، عملیات فلزکاری، ماشین ابزار، نساجی و شستشو)
  •         گریس ایرانول
  •         ضد یخ/ ضد جوش ایرانول

خرید محصولا شرکت نفت ایرانول

برای خرید هر یک از محصولات شرکت نفت ایرانول می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. برای خرید، می توانید هم از طریق سایت و هم از طریق مراجعه به یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید به سایت مراجعه کرده و با وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. برای ارسال محصول خریداری شده، روش های متنوعی در سایت وجود دارد که شما بسته به ضرورت و تعجیلتان در دریافت آن، می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

بیشتر

شرکت نفت ایرانول 222 محصول وجود دارد

در صفحه
نمایش 1 - 20 از 222 آیتم
نمایش 1 - 20 از 222 آیتم