اطلاعات

محصولات جدید

شورون | Chevron

شرکت شورون ، Chevron

شرکت شورون یک شرکت نفت و گاز آمریکایی است که به عنوان یکی از  بزرگ ترین شرکت های چند ملیتی جهان شناخته می شود.

تاریخچه شرکت  شورون

شرکت شورون در سال 1984 تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سان رامون کالیفرنیا قرار دارد. شورون، یکی از شش شرکت بزرگ نفتی است، که در کنار شرکت‌های اکسان‌موبیل، بی‌پی، توتال، کونوکو فیلیپس و رویا...

شرکت شورون ، Chevron

شرکت شورون یک شرکت نفت و گاز آمریکایی است که به عنوان یکی از  بزرگ ترین شرکت های چند ملیتی جهان شناخته می شود.

تاریخچه شرکت  شورون

شرکت شورون در سال 1984 تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سان رامون کالیفرنیا قرار دارد. شورون، یکی از شش شرکت بزرگ نفتی است، که در کنار شرکت‌های اکسان‌موبیل، بی‌پی، توتال، کونوکو فیلیپس و رویال داچ شل تحت عنوان سوپرمیجر، طبقه‌بندی می‌شوند. شرکت شورون در سال ۲۰۱۳ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه یازدهم، از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت. در رتبه‌بندی فوربز جهانی ۲۰۰۰ نیز، که در سال ۲۰۱۱ انجام شد، شورون به‌عنوان شانزدهمین شرکت بزرگ جهان، انتخاب شد.

 محصولات شرکت  شورون

این شرکت در زمینه های تولید انواع انرژی های تجدید پذیر، صنایع نفت و گاز، اکتشافات، استخراج و پالایش نفت خام گاز و میعانات گازی، تولید گسترده از مواد شیمیایی و محصولات پتروشیمی و همچنین تولید برق فعالیت می کند.

بخش پایین‌دستی شورون، وظیفه تولید، بازاریابی و فروش محصولاتی چون: بنزین، روان سازها، مواد افزودنی، محصولات پتروشیمی و طیف وسیعی از مواد شیمیایی را بر عهده دارد.

صنایع شیمیایی

کلیه عملیات مربوط به بخش صنایع شیمیایی شرکت شورون، توسط شرکت تابعه "شورون فیلیپس" مدیریت می‌شود. این شرکت، در سال ۲۰۰۲ از دارایی‌های بخش تولید محصولات شیمیایی دو ابر کمپانی نفتی شورون و کونوکو فیلیپس راه‌اندازی شد و در حال حاضر در مالکیت شرکت‌های فیلیپس ۶۶ (متعلق به کونوکو فیلیپس) و شورون قرار دارد. شرکت شورون فیلیپس هم‌اکنون دارای ۳۵ کارخانه تولید محصولات شیمیایی است، که در ۹ کشور جهان، قرار دارند.

روان‌سازها

شورون با بیش از 30 سال تجربه در تولید روغن های مختلف از روغن موتور اتومبیل شخصی گرفته تا روان کننده های تجهیزات صنعتی سنگین فعالیت می کند. شرکت شورون، روان‌سازها و روغن موتورهای تولید شده خود را  با برندها و نام‌های تجاری زیر، عرضه می‌نماید:

دیلو: توزیع توسط شورون و کلتکس

هاولاین: توزیع توسط کلتکس و تکزاکو

ریوتکس: توزیع توسط کلتکس

اورسا: توزیع توسط تکزاکو

مواد افزودنی شورون، با دو برند تولید می‌شوند:

تکرون: توزیع توسط شورون، تکزاکو و کلتکس

کلین سیستم ۳: توزیع توسط تکزاکو و تکرون

برخی از مهمترین انواع روغن موتور شورون:

Delo 600 ADF 10W-30

Delo 400 SDE SAE 15W-40

Delo 600 ADF 15W-40

Havoline ProDS  Full Synthetic

Delo 400 SNG

روغن های هیدرولیک

روغن هیدرولیک شورون AW

پاک کننده سیستم سوخت کامل Techron

هاولین Hav کامل مصنوعی چند وسیله نقلیه ATF

Techronدریایی

ضد یخ Delo  ELC /

خرید محصولات شرکت  شورون

برای خرید هر یک از محصولات شرکت  شورون می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید.

بیشتر

شورون | Chevron هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.