اطلاعات

محصولات جدید

نابتسکو | Nabtesco

شرکت نابتسکو Nabtesco

شرکت نابتسکو Nabtesco

نابتسکو شرکتی است ژاپنی که فعالیت آن در زمینه تولید گیربکس های دقیق است.  این شرکت بخش عمده ای از بازار گیربکس های روبات های صنعتی را به ویژه در محورهای اول تا سوم در اختیار دارد. نابتسکو همچنین در زمینه تجهیزات هیدرولیک، تجهیزات راه آهن،درهای اتوماتیک وصنایع دیگر فعالیت می­کند که در این مقاله در نظر داریم شما را به صورت ا...

شرکت نابتسکو Nabtesco

شرکت نابتسکو Nabtesco

نابتسکو شرکتی است ژاپنی که فعالیت آن در زمینه تولید گیربکس های دقیق است.  این شرکت بخش عمده ای از بازار گیربکس های روبات های صنعتی را به ویژه در محورهای اول تا سوم در اختیار دارد. نابتسکو همچنین در زمینه تجهیزات هیدرولیک، تجهیزات راه آهن،درهای اتوماتیک وصنایع دیگر فعالیت می­کند که در این مقاله در نظر داریم شما را به صورت اختصار با تولیدات این شرکت آشنا کنیم.

تاریخچه شرکت نابتسکو

شرکت ژاپنی نابتسکو با ادغام دو شرکت  Teijin Seiki و NABCO در سال 2004 تأسیس شد. این شرکت خیلی سریع شروع به گستری کمی و کیفی محصولات خود نمود تا جایی که تا سال 2015 کارخانجات خود را در کشورهای چین، تایلند و سوئیس گسترش داد.

 

محصولات شرکت نابتسکو

گیربکس های دقیق

این گیربکس­ها از اصلی ترین اجزای ربات های صنعتی در خطوط تولید خودرو هستند که ضمن ارتقاء بهره وری تولید، دقت عملکرد ربات­های صنعتی را نیز افزایش داده اند. استحکام بالا، وزن کم و جمع و جور بودن گیربکس­های تولیدی نابتسگو که حاصل تجریه 30 ساله این شرکت است باعث شده محصولات آن نه تنها در ربات های صنعتی بلکه در صنایع دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرند.

تجهیزات هیدرولیک

نابتسگو  با بهره­گیری از فن آوری هیدرولیک و تولید محصولاتی مانند Swing Unit، بیل هیدرولیک، Control Valve، بیل های کوچک و Traveling Unit در بهبود عملکرد ماشین آلات ساختمانی قدرتمند کمک شایانی نموده است.

تجهیزات وسیله نقلیه راه آهن

با توجه به خدمات نوآورانه نابتسگو در ارائه سیستم های ترمز قطارها و در نتیجه افزایش سرعت و امنیت حمل و نقل ریلی و نصب درب های اتوماتیک در تمام واگن های سری N700 Shinkansen  در ژاپن ، این شرکت تقریبا 50٪ سهم بازار سیستمهای ترمز و70٪ سهم درهای قطار را در این کشور بر عهده دارد.

تجهیزات هواپیماپ

نابتسگو با استفاده از فن آوری های تولید هیدرولیک در زمینه تولید قطعات هواپیما و سیستم های کنترل پرواز گام مهمی در امنیت پرواز برداشته است.

تجهیزات وسایل حول و نقل تجاری

نابتسگو با بهره­گیری از فناوری­های جدید، سیستم ترمز وکلاچ هیدرولیک را به گونه­ای طراحی کرده است که هم ایمنی کامیون ها و اتوبوس ها و هم سازگاری با محیط زیست تأمین شود.

تجهیزات کشتی سازی

نابتسگو در زمینه طراحی سیستم های کنترل از راه دور موتورهای دیزلی کشتی های سایز متوسط ​​و خدمات مهندسی سیستم آن فعالیت می­کند.

درهای اتوماتیک

نابتسکوایده­های خلاقانه­ای را برای تسهیل در عبور و مرور عابرین پیاده به خصوص توسط واحدهای خود در ژاپن و سوئیس ارائه کرده­است. به عنوان نمونه در این خصوص می­توان به ساخت درهای اتوماتیک ایستگاه های راه آهن اشاره کرد.

ماشین آلات بسته بندی

نابتسگو با تجربه ای بالغ بر 50 سال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات و سیستم های بسته بندی محصولات غذایی در ژاپن و سطح جهانی محصولات مختلفی ارائه کرده است.

تجهیزات رفاهی

نابسکو با استفاده از فناوری های پیشرفته خدمات مهمی در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی در بخش بهداشت و رفاه سالمندان ارائه کرده است که از جمله می توان به  اتصالات زانو و سایر دستگاه­هایی که به افراد کمک می­کنند تا در امنیت و راحتی حرکت کنند اشاره کرد.

تجهیزات انرژی جدید

نابسکو با فراهم نمودن واحدهای محرک برای توربین های بادی، چرخش توربین ها را با توجه به تغییرات سرعت باد کنترل می­کند. به بیان دقیقتر، این شرکت با در ساختار توربین­ها درایوهایی را طراحی کرده­است که حتی در روزهایی که سرعت باد کم است نیز تا حد ممکن باد به سمت توربین جذب شود. نابتسکو با تولید توربین­های بادی سبک و در عین حال مقاوم و با استفاده از مکانیزم انحصاری این شرکت در زمینه گیربکس­های دقیق، نابسکو جایگاه ویژه ای در بازارهای جهانی این محصول به خود اختصاص داده است.

 

خرید محصولات شرکت نابتسکو

برای خرید هر یک از محصولات شرکت نابتسکو می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما به تناسب میزان ضرورت و تعجیلتان در دریافت، می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

بیشتر

نابتسکو | Nabtesco هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.