اطلاعات

محصولات جدید

والوالین | Valvoline

شرکت والوالین Valvoline

 شرکت والوالین Valvoline

والوالین یک شرکت آمریکایی تولید کننده روغن موتور اتومبیل و از برندهای با کیفیت و برتر خودرویی ، تجاری و صنعتی و مواد شیمیایی است که در ایالات متحده قرار دارد.

تاریخچه شرکت والوالین

سابقه شرکت والوالین بر می گردد به سال 1866 ، زمانی که دکتر جان الیس یک روان کننده مبتنی بر نفت را برای موتورهای بخار تولید کرد؛ از آن زمان ت...

شرکت والوالین Valvoline

 شرکت والوالین Valvoline

والوالین یک شرکت آمریکایی تولید کننده روغن موتور اتومبیل و از برندهای با کیفیت و برتر خودرویی ، تجاری و صنعتی و مواد شیمیایی است که در ایالات متحده قرار دارد.

تاریخچه شرکت والوالین

سابقه شرکت والوالین بر می گردد به سال 1866 ، زمانی که دکتر جان الیس یک روان کننده مبتنی بر نفت را برای موتورهای بخار تولید کرد؛ از آن زمان تاکنون ، این شرکت با ارتقاء کیفیت محصولات انواع روغن موتور ، روان کننده ها و پاک کننده ها را به بازار عرضه می کند. اکنون بیش از 150 سال است که مهندسان و دانشمندان شرکت والوالین در راستای به حداکثر رساندن کارآیی تجهیزات ، روغنکاری و بهینه سازی روغن تلاش می کنند.

محصولات شرکت والوالین

شرکت والوالین انوا روان کننده ها، مواد شیمیایی، روغن های MaxLife created اتومبیل روغن موتور مصنوعی SynPower™ و ضد یخ Zerex را به بازار عرضه می کند.

روغن موتور PASSENGER

HEAVY DUTY ENGINE OIL روغن موتور سنگین

MOTORCYCLE OIL : Valvoline10w-50, 10w-30 

COOLANT / ANTIFREEZEمایع خنک کننده های وولولین و محصولات ضد یخ به صورت علمی فرموله شده اند تا وسایل نقلیه را در دماها و شرایط شدید کار نکنند. محصولات مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید.

TRANSMISSION & DRIVE LINE مایعات با کیفیت برای رانندگی در سطوح بالاتر.

INDUSTRIAL & HYDRAULIC OILS روغن های هیدرولیک و صنعتی

GREASES گریس های Valvoline شامل محصولاتی است که مخصوص تجهیزات خودرو ، سنگین ، دریایی و صنعتی طراحی شده اند. گریس های والولین از بالاترین کیفیت مواد اولیه و جدیدترین فناوری افزودنی استفاده می کنند.

PERFORMANCE CHEMICALS والوالین طیف گسترده ای از مواد شیمیایی عملکردی با فرمول های سریع عمل را برای پاسخگویی به محیط های خواستار خودرو و تجاری ارائه می دهد.

PREMIUM BLUE PRODUCTS روغن پریمیوم آبی یک نوع روانکار پیشرفته که برای موتورهای دیزل مدرن از جمله موتورهای EGR طراحی شده است.

فناوری منحصر به فرد در این روغن از سایش موتور جلوگیری می کند و در نتیجه باعث کاهش تعمیر و نگهداری و ماندگاری بیشتر موتور می شود.

این یک محصول از تعداد پایه بالاتر (TBN) است که برای جدیدترین مشخصات موتور دیزل از API ، ACEA و OEM ساخته شده است .

Premium Blue  مانع از بی نظمی از خوردگی قطعات موتور می شود.

فرمولاسیون و فناوری پیشرفته به کار رفته در روغن پریمیوم آبی باعث ارتقاء کیفیت و دوام طولانی مدت این روغن شده و در نتیجه به حداکثر دوام موتور کمک می کند.

 

خرید محصولات شرکت والوالین

برای خرید هر یک از محصولات شرکت  والوالین  می توانید از خدمات شرکت روانکاران جهان دیده استفاده نمایید. به این منظور می توانید به سایت ما یا یکی از نمایندگی های ما در شهر خودتان مراجعه نمایید. برای آگاهی از فروشگاه های ما، می توانید با مراجعه به سایت و وارد نمودن شهر خود، لیست فروشگاه های موجود را از روی نقشه مشاهده نمایید. در سایت شرکت، روش های مختلفی برای دریافت محصولات خریداری شده وجود دارد که شما متناسب با عجله­ای که در دریافت محصول دارید می توانید یکی از روش ها را انتخاب نمایید.

بیشتر

والوالین | Valvoline هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.